Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

10.5.SR "18" - Azerbajdžan "18" 0:0Slovenská „osemnástka“ remizovala s Azerbajdžanom 0:0 a postúpila do finále turnaja Slovakia Cup 2018. Celé stretnutie odohral Alex Holub, ktorý podal v defenzíve výborný výkon. Sympaticky si počínal aj Matúš Kmeť. Ružomberský stredopoliar hral do 56. minúty a najbližšie ku gólu bol krátko pred striedaním, keď jeho tvrdú strelu z priameho kopu vyrazil brankár. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.5.Wales “18“ - SR “18“ 1:4Výber SR “18“ vstúpil do turnaja Slovakia Cup 2018 víťazstvom nad rovesníkmi z Walesu 4:1. Celý duel odchytal Ivan Krajčírik, ktorý inkasoval len z pokutového kopu. Taktiež plný počet minút absolvoval na trávniku Alex Holub a Matúš Kmeť odohral prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.4.SR “15“ - Maďarsko “15“ 0:3Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov dnes vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín prehrala s rovesníkmi z Maďarska 0:3. Jakub Novák odchytal celý duel, Martin Kušnír hral do 41. minúty a Jakub Rakyta prišiel do hry v 53. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.4.SR “15“ - Poľsko “15“ 0:6SR “15“ vstúpila do Turnaja štyroch krajín prehrou s rovesníkmi z Poľska 0:6. Jakub Rakyta hral do 41. minúty a Martin Kušnír prišiel od hry v 54. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.4.Slovinsko “18“ - SR “18“ 0:2Slovenská „osemnástka“ zvíťazila v prvom z dvoch súbojov s domácim Slovinskom 2:0. Naši hráči nám spravili veľkú radosť. Ivan Krajčírik odchytal celý duel a udržal čisté konto. Plný počet minút absolvoval na trávniku aj Alex Holub, ktorý dal gól a Matúš Kmeť hral do 62. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
21.3.SR “19“ - Írsko “19“ 1:1Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vstúpila do kvalifikačného turnaja Elite Round v Portugalsku remízou s rovesníkmi z Írska 1:1. Adam Brenkus hral do nadstaveného času, kedy ho vystriedal Adam Kopas zo Žiliny. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.3.Fínsko “17“ - SR “17“ 2:1Slovenská „sedemnástka“ vo svojom druhom vystúpení v 2. kole kvalifikácie ME v Portugalsku prehrala s Fínsko 1:2. Michal Dopater hral do 26. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
21.2.Grécko “16“ - SR “16“ 1:1Tím SR “16“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development v Grécku v riadnom hracom čase remizoval s domácim výberom 1:1 a na pokutové kopy zvíťazil 3:1. Tomáš Kubík hral do 54. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
19.2.SR “16“ - Rusko “16“ 2:3Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji Development v gréckom meste Agrinio podľahla rovesníkom z Ruska 2:3. Adrián Sivoň odohral celý duel. Viac o zápase sa dočítate TU.
16.2.SR “19“ - Tadžikistan “19“ 1:0Slovenská „devätnástka“ v prípravnom stretnutí počas tréningového kempu v Turecku zvíťazila nad rovesníkmi z Tadžikistanu 1:0. Adam Brenkus hral do osemnásobného striedania v 63. minúte, kedy prišiel na trávnik aj Matej Madleňák. Viac o zápase sa dočítate TU.
10.2.SR “17“ - Švédsko “17“ 1:3Tím SR “17“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji v La Mange prehral s rovesníkmi zo Švédska 1:3. Michal Dopater odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
8.2.Nórsko “17“ - SR “17“ 1:3Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov dnes úspešne vstúpila do turnaja v španielskej La Mange, keď zdolala rovesníkov z Nórska 3:1. Michal Dopater hral od 41. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
26.1.SR “17“ - Belgicko “17“ 5:0Slovenská „sedemnástka“ vo svojom štvrtom vystúpení na turnaji Development Cup v Minsku zvíťazila po výbornom výkone nad rovesníkmi z Belgicka 5:0. Michal Dopater hral od 71. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
24.1.SR “17“ - Izrael “17“ 3:2Tím SR “17“ vo svojom treťom vystúpení na turnaji Development Cup 2018 v Minsku zvíťazil nad izraelskou „sedemnástkou“ 3:2. Michal Dopater odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
23.1.Rusko “17“ - SR “17“ 0:2Slovenská „sedemnástka“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Development Cup 2018 v Minsku zvíťazila nad ruskými rovesníkmi 2:0. Michal Dopater hral od 71. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
21.1.SR "17" - Island "17" 0:1Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala v prvom zápase na turnaji Development Cup v Minsku s rovesníkmi z Islandu 0:1. Michal Dopater hral do 64. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
21.12.Gól mesiaca novemberKristi Qose sa so svojím presným zásahom do siete Podbrezovej umiestnil v ankete Gól mesiaca november na tretej priečke a z prvenstva sa teší Timotej Záhumenský zo Zlatých Moraviec. Víťazovi gratulujeme a ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí sa zapojili do hlasovania. Viac o ankete sa dočítate TU.
23.11.Hráč mesiaca októberVíťazom ankety Hráč mesiaca október sa stal Samuel Mráz zo Žiliny. Erik Daniel sa delí o konečnú štvrtú pozíciu s ďalším hráčom Žiliny Dávidom Hanckom a Ewertonom zo Zlatých Moraviec, ktorí získali rovnako 12 bodov. Viac o ankete sa dočítate TU.
21.11.Srbsko “16“ - SR “16“ 3:0Slovenská „šestnástka“ v prvom z dvoch meraní síl prehrala s domácimi srbskými rovesníkmi 0:3. Alexander Selecký odohral celý duel a Adam Matoš hral do 51. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
14.11.Gól mesiaca októberErik Daniel sa so svojím presným zásahom do siete Zlatých Moraviec umiestnil v ankete Gól mesiaca október na druhej priečke a z prvenstva sa teší Ricky Van Haaren z Trenčína. Víťazovi gratulujeme a ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí sa zapojili do hlasovania. Viac o ankete sa dočítate TU.
13.11.SR "19" - Turecko "19" 3:2 Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov zdolala v dramatickom súboji domáce Turecko 3:2 a z prvého miesta postúpila do druhej fázy kvalifikácie Elite Round. Matej Madleňák nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
10.11.SR "19" - Kazachstan "19" 0:0Slovenská „devätnástka“ vo svojom druhom vystúpení v 1. kole kvalifikácie o postup na ME remizovala s Kazachstanom 0:0. Matej Madleňák nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.11.Wales "19" - SR "19" 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov️ mala víťazný vstup do 1. kola kvalifikácie o postup na ME, keď zdolala Wales 2:1. Matej Madleňák nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.10.Česko "16" - SR "16" 1:4Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov zvíťazila v Česku nad domácimi rovesníkmi 4:1. Adam Matoš hral do 55. minúty a Tomáš Kubík prišiel do hry v 68. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.10.SR "17" - Macedónsko "17" 0:0Tím SR “17“ vo svojom druhom vystúpení v prvom kole kvalifikácie o postup na ME remizoval s Macedónskom 0:0. Tomáš Bobček hral do 80. minúty, kedy inkasoval červenú kartu. Viac o zápase sa dočítate TU.
2.10.Moldavsko “17“ - SR “17“ 0:2Slovenská „sedemnástka“ úspešne vstúpila do prvého kola kvalifikačného turnaja o postup na ME tejto vekovej kategórie, keď zvíťazila nad Moldavskom 2:0. Tomáš Bobček odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
19.9.Cyprus "19" - SR "19" 1:0Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov v prvom z dvoch zápasov na Cypre prehrala 0:1. Marek Bobček hral od 67. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
23.8.Island "18" - SR "18" 3:0Tím SR “18“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Memoriál Václava Ježka prehral s Islandom 0:3. Matúš Kmeť odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
22.8.SR “18“ - Ukrajina “18“ 0:0Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov dnes vo svojom prvom vystúpení na turnaji v Prahe po riadnom hracom čase remizovala s Ukrajinou 0:0 a po penaltovom rozstrele prehrala 5:6. Ivan Krajčírik odchytal celý zápas a do rozstrelu udržal čisté konto, Matúš Kmeť prišiel do hry v 46. minúte a premenil pokutový kop. Viac o zápase sa dočítate TU.
22.7.Slovnaft Cup 2017/18Naším súperom v druhom kole Slovnaft Cup-u bude FK Veľká Lomnica, keď v dramatickom súboji prvého kola zvíťazila nad tímom MŠK Slavoj Spišská Belá 3:2.