Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

17.10.Česko "16" - SR "16" 1:4Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov zvíťazila v Česku nad domácimi rovesníkmi 4:1. Adam Matoš hral do 55. minúty a Tomáš Kubík prišiel do hry v 68. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.10.SR "17" - Macedónsko "17" 0:0Tím SR “17“ vo svojom druhom vystúpení v prvom kole kvalifikácie o postup na ME remizoval s Macedónskom 0:0. Tomáš Bobček hral do 80. minúty, kedy inkasoval červenú kartu. Viac o zápase sa dočítate TU.
2.10.Moldavsko “17“ - SR “17“ 0:2Slovenská „sedemnástka“ úspešne vstúpila do prvého kola kvalifikačného turnaja o postup na ME tejto vekovej kategórie, keď zvíťazila nad Moldavskom 2:0. Tomáš Bobček odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
19.9.Cyprus "19" - SR "19" 1:0Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov v prvom z dvoch zápasov na Cypre prehrala 0:1. Marek Bobček hral od 67. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
23.8.Island "18" - SR "18" 3:0Tím SR “18“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Memoriál Václava Ježka prehral s Islandom 0:3. Matúš Kmeť odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
22.8.SR “18“ - Ukrajina “18“ 0:0Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov dnes vo svojom prvom vystúpení na turnaji v Prahe po riadnom hracom čase remizovala s Ukrajinou 0:0 a po penaltovom rozstrele prehrala 5:6. Ivan Krajčírik odchytal celý zápas a do rozstrelu udržal čisté konto, Matúš Kmeť prišiel do hry v 46. minúte a premenil pokutový kop. Viac o zápase sa dočítate TU.
22.7.Slovnaft Cup 2017/18Naším súperom v druhom kole Slovnaft Cup-u bude FK Veľká Lomnica, keď v dramatickom súboji prvého kola zvíťazila nad tímom MŠK Slavoj Spišská Belá 3:2.
9.6.SR “21“ - ŠKM LH 4:0Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov zvíťazila v priateľskom zápase nad víťazom 3. ligy skupina Stred, ktorým je ŠKM Liptovský Hrádok 4:0. Celý druhý polčas odohral v reprezentačnom drese Michal Faško. Viac o zápase sa dočítate TU.
6.6.Macedónsko "18" - SR "18" 0:1SR “18“ v prvom z dvojice priateľských zápasov v Macedónsku zvíťazila nad tamojšími rovesníkmi 1:0. Marek Bobček prišiel do hry v 80. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
19.5.Gól mesiaca aprílGólom mesiaca apríl sa stal presný zásah Ivana Schranza zo Spartaka Trnava. Priamy kop Tomáša Ďubeka sa na základe hlasovania fanúšikov umiestnil na tretej pozícii. Viac o ankete sa dočítate TU.
19.5.SR "18" - Maďarsko "18" 0:3Slovenská „osemnástka“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Panda Cup v Číne podľahla rovesníkom z Maďarska 0:3. Do stretnutia zasiahli aj naši hráči. Jakub Kudlička hral do 46. a Matej Madleňák do 67. minúty, Rastislav Kružliak prišiel do hry v 67. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.5.Bulharsko WU17 - SR WU17 1:0Reprezentačný tím SR WU17 prehral vo svojom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development v Bulharsku s domácim výberom 0:1. Naše futbalistky Lucia Planietová a Viktória Kovalíková odohrali celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.5.Rumunsko WU17 - SR WU17 1:2Slovenský ženský reprezentačný výber WU17 vstúpil do turnaja UEFA Development v Bulharsku víťazstvom nad Rumunskom 2:1. Ružomberok mal v zápase trojnásobné zastúpenie, keď celé stretnutie absolvovali Michaela Beťková a Lucia Planietová, Viktória Kovalíková hrala do 58. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.5.SR "18" - Irán "18" 3:2Slovenská „osemnástka“ vo svojom prvom zápase na turnaji Panda Cup v Číne zvíťazila nad Iránom 3:2. Do stretnutia zasiahli všetci traja naši hráči. Matej Madleňák odohral celý duel, Rastislav Kružliak prišiel do hry v 46. a Jakub Kudlička v 82. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
27.4.SR "18" - USA "18" 1:1Slovenská „osemnástka“ dnes na turnaji Slovakia Cup 2017 bojovala o finálovú účasť s rovesníkmi z USA. Zápas sa skončil po riadnom hracom čase 1:1, v následnom rozstrele mladí Slováci podľahli svojmu súperovi 2:4 a tak ich čaká súboj o tretie miesto. Celé stretnutie odohral Matej Madleňák, Jakub Kudlička prišiel do hry v 79. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
25.4.SR "18" - Maďarsko "18" 1:0Tím SR “18“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Slovakia Cup 2017 zvíťazil nad rovesníkmi z Maďarska 1:0. Matej Madleňák odohral celý duel. Viac o zápase sa dočítate TU.
24.4.SR "18" - Bielorusko "18" 2:2Slovenská „osemnástka“ v úvodnom vystúpení na turnaji Slovakia Cup 2017 remizovala s rovesníkmi z Bieloruska 2:2. Jakub Kudlička hral do 76. minúty a Matej Madleňák od 61. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.4.SR "16" - Ukrajina "16" 1:1Reprezentačný tím SR "16" vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Poľsku remizoval po riadnom hracom čase s Ukrajinou 1:1 a na následné pokutové kopy zvíťazil, rovnako ako nad Poľskom, 4:2. Náš futbalista Tomáš Bobček hral od 54. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
13.4.Hráč mesiaca marecHráčom mesiaca marec Fortuna ligy sa stal Tamás Priskin zo Slovana Bratislava. Náš stredopoliar Michal Faško obsadil konečnú druhú priečku a na základe divokej karty od Milana Lešického bol do najlepšej jedenástky nominovaný aj ružomberský obranca Ján Maslo. Viac o ankete sa dočítate TU.
13.4.SR "16" - Poľsko "16" 0:0Slovenská „šestnástka“ v úvodnom vystúpení na medzinárodnom podujatí UEFA Development Tournament v Poľsku remizovala s domácimi rovesníkmi 0:0 a na následné pokutové kopy zvíťazila 4:2. Ružomberský futbalista Tomáš Bobček hral od 78. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
12.4.Gól mesiaca marecV ankete Gól mesiaca marec triumfoval presný zásah, o ktorý sa postaral Marin Ljubičić z Dunajskej Stredy. Gól Štefana Gereca sa na základe hlasovania fanúšikov umiestnil na tretej priečke. Viac o ankete sa dočítate TU.
9.4.SR WU17 - Ukrajina WU16 1:1Futbalistky z tímu SR "17" vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Poľsku remizovali s Ukrajinou 1:1 a na pokutové kopy jej podľahli 3:4. Lucia Planietová a Viktória Kovalíková odohrali celý zápas. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.4.Nórsko WU16 - SR WU17 12:0Slovenská ženská reprezentácia do sedemnásť rokov nestačila vo svojom prvom vystúpení na turnaji v Poľsku na futbalistky z Nórska, ktorým podľahla 0:12. Z ružomberských hráčok odohrala celý duel Lucia Planietová a do 56. minúty hrala Viktória Kovalíková. Viac o zápase sa dočítate TU.
4.4.Arménsko "18" - SR "18" 0:2Reprezentačný tím SR "18" dnes zvíťazil v prvom z dvoch priateľských zápasov v Arménsku nad tamojšími rovesníkmi 2:0. Celý duel odohrali dvaja naši hráči Matej Madleňák a Jakub Kudlička. Viac o zápase sa dočítate TU.
24.3.Česko “21“ - SR “21“ 4:1Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov, prehrala v priateľskom stretnutí v Karvinej s domácimi českými rovesníkmi 1:4. Náš stredopoliar Michal Faško odohral celý druhý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.3.Írsko "17" - SR "17" 1:0Slovenská „sedemnástka“ vo svojom druhom kvalifikačnom vystúpení v Elite Round podľahla rovesníkom z Írska 0:1. Ružomberský stredopoliar Matúš Kmeť hral od 71. minúty a brankár Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.3.SR "17" - Cyprus "17" 2:1Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vstúpila do druhej fázy kvalifikácie o postup na ME 2017 víťazstvom 2:1 nad domácim Cyprom. Ružomberskí futbalisti Ivan Krajčírik a Matúš Kmeť nezasiahli do stretnutia. Viac o zápase sa dozviete TU.
25.2.Luxembursko “16“ - SR “16“ 0:2Slovenská „šestnástka“ zvíťazila v prvom z dvoch priateľských duelov na pôde luxemburských rovesníkov 2:0. Náš obranca Marek Luščík odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dozviete TU.
15.2.Turecko "17" - SR "17" 3:2Slovenská „sedemnástka“ prehrala v prvom z dvoch priateľských duelov v Turecku s tamojšími rovesníkmi 2:3. Ružomberský stredopoliar Matúš Kmeť hral od 60. minúty. Viac o zápase sa dozviete TU.
20.1.SR "17" - Moldavsko "17" 2:4Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala na turnaji Development Cup v Minsku s rovesníkmi z Moldavska 2:4. Matúš Kmeť odohral celý zápas a mal podiel na oboch gólových akciách svojho tímu. Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dozviete TU.