Archív článkov

V marci 2017 boli zverejnené tieto aktuality:

15.3.SR "17" - Cyprus "17" 2:1Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vstúpila do druhej fázy kvalifikácie o postup na ME 2017 víťazstvom 2:1 nad domácim Cyprom. Ružomberskí futbalisti Ivan Krajčírik a Matúš Kmeť nezasiahli do stretnutia. Viac o zápase sa dozviete TU.
17.3.Írsko "17" - SR "17" 1:0Slovenská „sedemnástka“ vo svojom druhom kvalifikačnom vystúpení v Elite Round podľahla rovesníkom z Írska 0:1. Ružomberský stredopoliar Matúš Kmeť hral od 71. minúty a brankár Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
24.3.Česko “21“ - SR “21“ 4:1Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov, prehrala v priateľskom stretnutí v Karvinej s domácimi českými rovesníkmi 1:4. Náš stredopoliar Michal Faško odohral celý druhý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.