Archív článkov

V máji 2017 boli zverejnené tieto aktuality:

17.5.Rumunsko WU17 - SR WU17 1:2Slovenský ženský reprezentačný výber WU17 vstúpil do turnaja UEFA Development v Bulharsku víťazstvom nad Rumunskom 2:1. Ružomberok mal v zápase trojnásobné zastúpenie, keď celé stretnutie absolvovali Michaela Beťková a Lucia Planietová, Viktória Kovalíková hrala do 58. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.5.SR "18" - Irán "18" 3:2Slovenská „osemnástka“ vo svojom prvom zápase na turnaji Panda Cup v Číne zvíťazila nad Iránom 3:2. Do stretnutia zasiahli všetci traja naši hráči. Matej Madleňák odohral celý duel, Rastislav Kružliak prišiel do hry v 46. a Jakub Kudlička v 82. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.5.Bulharsko WU17 - SR WU17 1:0Reprezentačný tím SR WU17 prehral vo svojom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development v Bulharsku s domácim výberom 0:1. Naše futbalistky Lucia Planietová a Viktória Kovalíková odohrali celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
19.5.Gól mesiaca aprílGólom mesiaca apríl sa stal presný zásah Ivana Schranza zo Spartaka Trnava. Priamy kop Tomáša Ďubeka sa na základe hlasovania fanúšikov umiestnil na tretej pozícii. Viac o ankete sa dočítate TU.
19.5.SR "18" - Maďarsko "18" 0:3Slovenská „osemnástka“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Panda Cup v Číne podľahla rovesníkom z Maďarska 0:3. Do stretnutia zasiahli aj naši hráči. Jakub Kudlička hral do 46. a Matej Madleňák do 67. minúty, Rastislav Kružliak prišiel do hry v 67. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.