22.3.2017

Dominik Kružliak a Šimon Kupec boli pri víťazstve SR “20“

Slovenská reprezentačná „dvadsiatka“ odohrala v stredu 22. marca 2017 v Senici priateľský zápas s rovesníkmi zo Srbska.

Po stretnutí boli spokojnejší futbalisti spod Tatier, ktorí rozhodli o svojom víťazstve v druhom polčase. V 58. minúte ich poslal do vedenia László Bénes a o trinásť minút neskôr Róbert Polievka uzavrel skóre na konečných 2:0.

V meraní síl sa predstavili obaja nominovaní ružomberskí obrancovia. Dominik Kružliak (na foto) nastúpil v základnej zostave a hral do 86. minúty, Šimon Kupec prišiel do hry v 76. minúte.

Slovensko “20“ - Srbsko “20“ 2:0 (0:0)

Góly: 58. Bénes, 71. Polievka

Žlté karty: 25. Jović, 37. Ćalasan

Slovensko “20“: Jakubech – D. KRUŽLIAK (86. Kuník), Varga, Sipľak, Hancko (76. KUPEC) – Grič (46. Lesniak), Bénes (76. Rigo), Káčer (63. Mráz) – Čmelík (63. Jirka), Haraslín (76. Hrubík) – Balaj (46. Polievka)

Srbsko “20“: Nikolić –Stevanović (82. Mijailović), Ćalasan, Stojanović, Bogosavac – Glavčić (82. Zličić), Denić (63. Bainovič) – Lutovac (82. Rušević), Pantić (63. Mladenovic), Pantović (46. Mrkić) – Jović (73. Radonić)

Rozhodovali: Marhefka - Vorel, Žákech (všetci Slovensko)