28.11.2016

Dvojgólový strelec Martin Chrien: „Škoda, že neboli víťazné“

Na remíze Ružomberka s Trenčínom v pomere 3:3 mal výrazný podiel Martin Chrien, ktorý otvoril aj uzavrel skóre stretnutia.

Prebiehala 6. minúta, keď Tomáš Ďubek rýchlo rozohral priamy kop na Petra Gal Andrezlyho a ten našiel Martina Chriena, ktorý poslal Ružu do vedenia. Lenže potom prišli na rad dva góly Jakuba Paura. Mrzí nás, že hneď po tom, ako sme otvorili skóre, sme dostali gól. To nás na chvíľu položilo, ale pred druhým polčasom sme si povedali, že sa to dá zvládnuť. Chceli sme to otočiť. Keď sa nám podarilo vyrovnať, zase sme hneď dostali gól a už to bolo ťažšie, ale sme radi za ten bod,“ zhodnotil futbalista obliekajúci dres s číslom dvadsať.

V druhom polčase vyrovnal Miloš Lačný na 2:2. Už po chvíli však znova vrátil hostí do vedenia Milan Kvocera. Potom nasledoval tlak Ružomberčanov, kedy Igor Šemrinec vyrazil strely Miloša Lačného a Erika Daniela, no Martin Chrien ho druhýkrát v zápase prekonal a vyrovnal na konečných 3:3. „Lopta sa odrazila ku mne, vystrelil som a som rád, že to tam padlo,“ spomenul si autor dvoch ružomberských gólov z nedeľného duelu.

Kmeňový hráč Viktorie Plzeň dvakrát skóroval. Dá sa povedať, že to bol jeho najlepší zápas pod Čebraťom? Neviem či najlepší, ale za tie dva góly som určite rád. Škoda, že neboli víťazné,“ povzdychol si Martin Chrien.