15.11.2017

Jakub Krnáč skóroval za SR “17“

V stredu 15. novembra 2017 sa slovenská „sedemnástka“ rozlúčila v Telki s kalendárnym rokom súbojom s domácimi maďarskými rovesníkmi. V základnej zostave nastúpili aj dvaja ružomberskí futbalisti Jakub Krnáč a Michal Dopater.

Lepší vstup do stretnutia mali maďarskí reprezentanti, keď v 7. minúte otvoril skóre Tóth-Gábor – 1:0. Po šiestich minútach však futbalisti spod Tatier zahrávali roh a loptu upratal do siete hráč našej „sedemnástky" Jakub Krnáč – 1:1. Mladí Slováci si v ďalšom priebehu vypracovali niekoľko sľubných príležitostí na obrat, lenže ani jedna sa neskončila gólom. Práve naopak, v 77. minúte neplatil Gembického presný zásah pre ofsajd, z protiútoku sa presadil domáci Burai a výber SR “17“ napriek slušnému výkonu prehral 1:2.

Maďarsko “17“ – Slovensko “17“ 2:1 (1:1)

Góly: 7. Tóth-Gábor, 78. Burai – 13. KRNÁČ

Žlté karty: Farkaš, Szabó, Cipf, Kojnok

Slovensko “17“: Bajnóczi – Strakoš, Malý, KRNÁČ, Tóth – Farkaš (41. Laurinec) – Danek (59. Hambálek), Myslovič, DOPATER (69. Bari), Iľko – Letenay (59. Gembický)

Rozhodoval: Németh (Maďarsko)