7.12.2016

Pozývame vás na domáci zápas so Senicou

V sobotu 10. decembra 2016 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 19. kola Fortuna ligy so Senicou.

Príďte sa rozlúčiť s jesennou časťou sezóny na posledné stretnutie v tomto roku a dopomôcť hráčom k zisku dôležitých troch bodov!

• Už od pondelka prebieha predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Pre fanúšikov sme cez polčasovú prestávku pripravili občerstvenie zadarmo v podobe párok, piva a teplého čaju!

• Tak ako na všetkých štadiónoch aj na našom bude prebiehať charitatívna zbierka nadácie ÚLK pod názvom Adventné kolo. Pokiaľ si počas zápasu za dobrovoľný príspevok kúpite medovníky, celou sumou z kúpy podporíte občianske združenie ZO SZTP – Ružičky. Viac TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Ďalším dielom pokračuje súťaž Nájdi sa na štadióne“! Klubový fotograf počas priebehu zápasu odfotí jednotlivo troch fanúšikov bez ich vedomia a ich foto po stretnutí uverejníme na našej facebook-ovej stránke a aj na našej webstránke. Fanúšikovia, ktorí sa nájdu na foto, dostanú cenu od nášho partnera.

• Fanúšikovia zároveň môžu do piatku posielať svoje tipy na výsledok zápasu so Senicou a strelca prvého ružomberského gólu, čím sa zapoja do súťaže o nový dres MFK Ružomberok. Viac TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!