15.1.2018

Výsledky mládežníckych tímov

Minulý týždeň nás potešili starší žiaci U15, ktorí postúpili do celoslovenského finále Halovej sezóny mládeže SFZ 2017/18 a na turnajoch si slušne počínala prípravka U11 ako aj naše futbalistky.

U15 postúpila do finále HSM SFZ 2017/18

Starší žiaci U15 v sobotu úspešne hájili klubové farby v druhom kole Halovej sezóny mládeže SFZ 2017/18 v ŠH Badín, keď v silnej konkurencii vyhrali skupinu Stred a prebojovali sa do celoslovenského finále. Finálový turnaj sa uskutoční v Púchove v dňoch 25. - 27. januára 2018.

U11 sa na turnaji v Banskej Bystrici umiestnila na striebornej priečke

Najstaršia prípravka U11 reprezentovala náš klub na turnaji v Banskej Bystrici, kde obsadila konečnú druhú priečku a najlepším hráčom podujatia sa stal Dávid Dorník.

Futbalistky skončili štvrté na medzinárodnom turnaji v Trenčíne

Ružomberské futbalistky sa počas minulého týždňa zúčastnili na medzinárodnom turnaji v Trenčíne. V základnej skupine dvakrát vyhrali, raz remizovali a obsadili v nej prvé miesto. V semifinále tesne prehrali, v napínavom súboji o tretiu priečku podľahli svojim súperkám na pokutové kopy a tak turnaj ukončili na štvrtej pozícii.

8. MFK Topoľčany

Marek Javorčík (tréner MFK Ružomberok – Ľubochňa): „Zmiešané družstvo žien a junioriek sa zúčastnilo medzinárodného turnaja v Trenčíne. Turnaj bol kvalitne obsadený a zápasy vyrovnané. V každom zápase o víťazstve rozhodovali detaily. Ja môžem pochváliť našu prvú 4-ku (Kovalíková, Planietová, Bruníková a Droppová), ktoré dali až 11 z našich 14 gólov. No napriek tomu sme sa s turnajom lúčili s nepopulárnou zemiakovou medailou.“