V štvrtom kole 4. ligy Sever privítali naši juniori na svojom trávniku Bytču.
4. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs MFK Bytča

MFK Ružomberok: Krivulčík - Kojnok, Gallo (71. Badár), Jonec, Čurma, Vrlík (61. Totkovič), Mário Almaský, Zsigmund, Kunca (67. Matula), Miroslav Almaský, Ferenčík

MFK Bytča: Baláž - Daniš, Malík, Kocian, Šamaj, Kostelný, Čikota, Gajdošík, Pekarík (55. Eichler), Mikoláš, Gašperík (62. Drbúl)

Góly: 42. Zsigmund (z 11m), 54. Miroslav Almaský, 65. a 82. Ferenčík, 72. Totkovič

Žltá karta: 42. Baláž

Rozhodovali: Medveď - Faber, Legíň

Diváci: 163

Skóre stretnutia otvoril v 42. minúte z pokutového kopu Marek Zsigmund – 1:0. Ďalšie góly prišli po zmene strán. V 54. minúte skóroval Miroslav Almaský a o jedenásť minút neskôr zvýšil Milan Ferenčík náskok domáceho tímu na 3:0. V 72. minúte sa do streleckej listiny zapísal Marek Totkovič a o desať minút neskôr pridal svoj druhý gól v stretnutí Milan Ferenčík, ktorým uzavrel skóre na konečných 5:0.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas už v utorok 29. augusta 2017 o 16:30, kedy na svojom trávniku privíta Rosinu.