7.11.2015

I. LSŽ U14: MFK Ružomberok – MŠK Rimavská Sobota 8:0 (2:0)

Kategória U14 odohrala v sobotu 7. novembra 2015 domáci zápas 14. kola 1. ligy starších žiakov s Rimavskou Sobotou. V poslednom stretnutí jesennej časti súťaže zvíťazila 8:0.
8:0 (2:0)
14. kolo, 12:00
MFK Ružomberok vs MŠK Rimavská Sobota

MFK Ružomberok: Čillík (52. Balažec) - Kiebel, Černek, Šimo (52. Široň), Janovec (47. Jarotta), Kutlík, M. Makovický, Tutura, Matoš, Bradiak (36. Országh), Pšenčík (47. Sliačan)

MŠK Rimavská Sobota: Martinec - L. Varga, D. Varga, Machyniak, Suja, Borbáš, Spišák, Ciprus, Lőkös (38. Mogyoródi), Koós, Farkas

Góly: 11. Janovec, 29, 38 a 69. Matoš, 43. Tutura, 56. M. Makovický, 57. Kutlík, 65. Kiebel

Rozhodovali: Tutura - Šimovič, Remeň

Diváci: 35

Ivan Hvolka (tréner MFK Ružomberok U14): ,,Dnes sme si z chuti zahrali a zastrieľali. Teší ma, že chlapci hrali naplno aj keď o výsledku bolo rozhodnuté skôr. V prvom polčase to bolo ešte nervózne, ale v druhom polčase sme hrali sebavedomo. Bolo to naše posledné jesenné kolo a chlapcom a realizačnému tímu ďakujem za snahu a za poctivý prístup k svojim povinnostiam."