8.10.2016

I. LMD U17: MFK Ružomberok – MŠK Žilina 0:3 (0:2)

Kategória U17 odohrala v sobotu 8. októbra 2016 domáci zápas 7. kola najvyššej súťaže mladšieho dorastu, v ktorom podľahla rovesníkom zo Žiliny 0:3.
0:3 (0:2)
7. kolo, 11:00
MFK Ružomberok vs MŠK Žilina

MFK Ružomberok: Krajčírik - Kardoš (41. Ťapaj), Kadik, Holub, Luščík - Klačko, Rapoš - Filek, Hrdina, Kmeť - Foťko

MŠK Žilina: Ihnatšin - Marčan (51. Kopásek), Tomka, Nemčík, Mišenko, Krkoška, Mihálik (71. Chládecký), Greguš, Jackuliak (61. Goljan), Hundák, Dávidík

Góly: 9. a 40. Dávidík, 80. Hundák

Žltá karta: 71. Rapoš

Rozhodovali: Labuda - Juríček, Duraj

Diváci: 100

Peter Penov (tréner MFK Ružomberok U17): ,,Rýchly gól v úvode zápasu nami otriasol a súper bol prvý polčas lepším družstvom. V závere polčasu nás potrestal opäť po chybe v obrane. V druhom polčase sme si vypracovali viacero gólových príležitostí, ale v koncovke sme zakaždým zlyhali. V poslednej minúte sme inkasovali tretíkrát. Výsledok je krutý, ale spravodlivý."