13.5.2018

Ďalšie bezproblémové víťazstvo juniorov

Tím MFK Ružomberok juniori odohral v nedeľu 13. mája 2018 zápas 23. kola 4. ligy Sever na pôde klubu FK Slovan Žabokreky.
0:9 (0:6)
FK Slovan Žabokreky
23. kolo, 16:30
FK Slovan Žabokreky vs MFK Ružomberok

FK Slovan Žabokreky: Ľahký - Romančík, Hulej, Gallik, Šulan, Volna, Kalnický, Musonda, Korda (84. Brna), Valášek (59. Pastyrnák), Maruniak

MFK Ružomberok: Urminský - Gallo (70. A. Omasta), Kupec, Čurma, Mário Almaský (75. Matula), Zsigmund (79. Totkovič), Kojnok, Kostadinov, Kochan (65. Štefánik), Kunca, Sapara (46. Miroslav Almaský)

Góly: 9., 38. a 72. Kunca, 12. Kochan, 20. Čurma, 24. Mário Almaský, 40. Kostadinov, 49. Gallik vl., 82. Totkovič

Žltá karta: 80. Kojnok

Rozhodovali: Šottník - Botka, Žeriava

Diváci: 150

V 9. minúte Dominik Kunca prvýkrát skóroval a poslal Liptákov do vedenia. Po troch minútach sa zapísal do streleckej listiny Kochan a v 20. minúte dal gól Matej Čurma. Po štyroch minútach sa hostia tešili z ďalšieho presného zásahu, keď skóroval Mário Almaský. V 38. minúte pridal svoj druhý gól v stretnutí Čurma a päť minút pred koncom úvodného dejstva Kostadinov uzavrel polčasový výsledok na 6:0 z pohľadu ružomberského výberu.

Štyri minúty po zmene strán dal Tomáš Gallik vlastný gól. V 72. minúte Dominik Kunca skompletizoval hetrik a osem minút pred koncom riadnej hracej doby Marek Totkovič upravil skóre na konečných 9:0 pre Ružomberčanov.

Tím MFK Ružomberok juniori, ktorý má momentálne na prvom mieste 11-bodový náskok pred 2. Bánovou, čaká najbližší zápas v nedeľu 20. mája 2018 o 10:30, kedy si doma v 24. kole 4. ligy Sever zmeria sily s Terchovou.