20.8.2017

Juniori bodovali naplno

V nedeľu 20. augusta 2017, odohrali naši juniori zápas tretieho kola 4. ligy Sever s domácim Kysuckým Novým Mestom.
2:3 (2:2)
MŠK Kysucké Nové Mesto
3. kolo, 16:00
MŠK Kysucké Nové Mesto vs MFK Ružomberok

MŠK Kysucké Nové Mesto: Malich - Harvančík, Beliančín, Martinček, Brodňan, Bugáň (59. M. Čelko), Belaník (82. Mizera), Kán, J. Čelko, Štefunda, Kubala

MFK Ružomberok: Krivulčík - Kojnok, Jonec, Čurma, Kupec, Vrlík, Mário Almaský (85. Miroslav Almaský), Zsigmund, Kunca, Ferenčík, M. Totkovič (46. Matula)

Góly: 38. Kubala, 45. J. Čelko - 9. M. Totkovič, 34. Kunca, 69. Ferenčík

Žlté karty: 24. Belaník, 54. Kán - 4. Kojnok

Rozhodovali: Hraško - Gregorec, Jančo

Diváci: 200

Liptákov poslal v 9. minúte do vedenia Marek Totkovič a o dvadsaťpäť minút neskôr zvýšil náskok hostí na rozdiel dvoch gólov Dominik Kunca. Odpoveď domáceho celku však na seba nenechala dlho čakať a ešte do konca úvodného dejstva sa o vyrovnanie postarali Miloš Kubala a Jozef Čelko.

V 69. minúte skóroval Milan Ferenčík a vďaka jeho presnému zásahu sa Ružomberčania tešili v Kysuckom Novom Meste z víťazstva 3:2.

Ružomberských juniorov čaká najbližší zápas v nedeľu 27. augusta 2017 o 10:30, kedy v štvrtom kole 4. ligy Sever doma privítajú Bytču.