29.4.2018

Juniori zvíťazili nad Rosinou

Výber MFK Ružomberok juniori v nedeľu 29. apríla 2018 odohral zápas 21. kola 4. ligy Sever s domácou Rosinou.
1:3 (1:2)
OŠK Rosina
21. kolo, 16:00
OŠK Rosina vs MFK Ružomberok

OŠK Rosina: Jurčenko - M. Gajdoš, Jaroš, Hruboš, Bistiak, Tabak, E. Gejdoš, Turčan, Turský (80. Mičiak), Zábavník, Kurucár (71. Drexler)

MFK Ružomberok: Bakoš - Žákovič (80. J. Kudlička), Gallo, Vrlík (78. Brenkus), Zsigmund, Kojnok, Totkovič (68. Kmeť), Miroslav Almaský (66. Matula), Sapara, Mário Almaský, Ferenčík (56. A. Omasta)

Góly: 27. Jaroš - 29. a 51. Mário Almaský, 42. Ferenčík

Rozhodovali: Burger - Foltán, Mosor

Diváci: 150

V 27. minúte poslal domáci tím do vedenia Michal Jaroš. Rosina sa však tešila z náskoku len dve minúty, pretože potom vyrovnal Mário Almaský a ešte do konca prvého polčasu dokonal obrat Milan Ferenčík. V 51. minúte pridal Mário Almaský svoj druhý presný zásah v stretnutí a uzavrel skóre na 3:1 pre ružomberský výber.

Najbližší zápas čaká našich juniorov v nedeľu 6. mája 2018 o 10:30, kedy v 22. kole 4. ligy Sever privítajú na svojom trávniku ŠK Tvrdošín.