4.10.2017

Juniori zvíťazili v Tvrdošíne

Ružomberská rezerva mala v stredu 4. októbra na programe dohrávku siedmeho kola 4. ligy Sever s domácim Tvrdošínom.
1:5 (1:2)
Štadión ŠK Tvrdošín
7. kolo, 14:30
ŠK Tvrdošín vs MFK Ružomberok

ŠK Tvrdošín: Machunka - Sirota, Bednár (61. Čurčin), Hajduk, Jendrol, Lejko (85. Repka), Lajš, Trnovec, Válek (79. Bednár), Radičević, Šikyňa

MFK Ružomberok: Krajčírik - Kojnok, Gallo, Vrlík (59. Kmeť), Miroslav Almaský (55. M. Bobček), Ferenčík, Menich (79. Holub), Čurma, Sapara (72. Matula), Mário Almaský (77. A. Omasta), Zsigmund

Góly: 8. Válek - 15. a 60. Mário Almaský, 29. Ferenčík, 46. Miroslav Almaský, 87. Kmeť

Žlté karty: 78. Lejko

Rozhodovali: Kosturský - Burger, Kuteľ

Diváci: 100

Duel sa mal pôvodne odohrať ešte v polovici septembra, lenže za stavu 1:0 pre domáci Tvrdošín bol prerušený z dôvodu nespôsobilého terénu. Toto skóre bolo v platnosti do 15. minúty dohrávaného zápasu, kedy vyrovnal Mário Almaský na 1:1 a po štrnástich minútach dokonal obrat Milan Ferenčík – 1:2.

Hneď po zmene strán skóroval Miroslav Almaský, po hodine hry pridal svoj druhý presný zásah Mário Almaský a tri minúty pred koncom riadnej hracej doby sa zapísal do streleckej listiny aj striedajúci Matúš Kmeť. Ružomberskí juniori tak v kurióznom meraní síl zvíťazili 5:1.

Našu rezervu čaká najbližšie stretnutie v nedeľu 8. októbra 2017 o 10:30, kedy doma privíta v desiatom kole 4. ligy Sever tím ŠK Dynamo Diviaky.