25.1.2020

Príprava: Béčko na úvod zdolalo Bánovú + FOTO

V sobotu 25. januára 2020 odohral tím MFK Ružomberok B svoj prvý tohtoročný prípravný zápas, keď na umelom trávniku v areáli ružomberského štadióna privítal Bánovú.
2:0 (0:0)
MFK Ružomberok - UT
MFK Ružomberok vs TJ Jednota Bánová

MFK Ružomberok: Kohár (50. Čillík) - Bajtoš, Hoti (65. Krnáč), Filipiak, Hatala (65. Kardoš), Huba, Ondrek, Švec, Dopater, Svetlošák, Dauda (60. Kohút)

Góly: 69. Švec, 78. Ondrek

Ruža zdolala svojho súpera 2:0, keď sa v 69. minúte gólovo presadil Rastislav Švec a o deväť minút neskôr skóroval Lukáš Ondrek. Do stretnutia zasiahli aj dvaja skúšaní hráči. 21-ročný Adrián Hoti z Oravského Veselého, ktorý už v minulosti ako mládežník pôsobil pod Čebraťom a 20-ročný Martin Dauda zo Švošova.

Tím MFK Ružomberok B odohrá najbližší prípravný duel v sobotu 1. februára 2020 o 11:00, keď si na umelom trávniku v areáli ružomberského štadióna zmeria sily s Považskou Bystricou.