29.6.2016

Príprava: Ruža trikrát napla sieť Baníka Ostrava

V stredu 29. júna 2016, odohral Ružomberok v Poprade prípravný zápas s Baníkom Ostrava.
3:0 (1:0)
NTC Poprad
Príprava
MFK Ružomberok vs FC Baník Ostrava

MFK Ružomberok: Macík - P. Maslo, Menich, D. Kružliak, Kupec (89. Čurma) – Faško (70. Ferenčík), Nagy, Ďubek (85. J. Kudlička) - Gal Andrezly (80. M. Lovás), Lačný (88. Zsigmund), A. Lovás (77. Gerec)

FC Baník Ostrava: (prvý polčas): Bajza - Celba, Honiš, Dobrotka, Jakovlev - Mondek, Malý, Ožvolda, Hlinka, Holzer - Rolinc

(druhý polčas): Bajza - Lupták, Hlinka, Mešaninov, Jakovlev - Mondek, Matěj, Ožvolda, Helešic - Szotkowski, Konnsimbal

Góly: 32. Gal Andrezly, 54. Ďubek (z 11m), 75. Lačný