5.10.2016

Ruža odohrala priateľské stretnutie s Bešeňovou + FOTO

Počas reprezentačnej prestávky odohral Ružomberok priateľský súboj v Bešeňovej, s tamojším lídrom piatej ligy, OŠK Bešeňová.
0:12 (0:8)
Bešeňová
Prípra
OŠK Bešeňová vs MFK Ružomberok

MFK Ružomberok: Kohár (46. Bakoš) – Menich, J. Maslo (46. P. Maslo), D. Kružliak (46. Kupec) – Nagy, Kolčák – E. Daniel (46. Čurma), Ďubek, J. Kudlička, Gal Andrezly (46. Madleňák) – Mareš (46. Totkovič)

Góly: 6., 21. a 90. Nagy (druhý z 11m), 11., 16. a 31. Mareš, 19., 23. a 32. T. Ďubek, 49. Totkovič, 56. Madleňák, 66. Kolčák

V ružomberskom drese sa okrem hráčov A mužstva predstavili aj viacerí dorastenci. Skóre stretnutia otvoril v 6. minúte Martin Nagy. Po ňom sa dvakrát presadil Jakub Mareš a Ruža vyhrávala v 16. minúte rozdielom troch gólov. Po troch minútach skóroval Tomáš Ďubek a krátko po ňom Martin Nagy premenil nariadený pokutový kop. V 23. minúte pridal ďalší gól Tomáš Ďubek. Do konca polčasu Jakub Mareš s Tomášom Ďubekom skompletizovali hattrick a Ruža vyhrávala o osem gólov.

Pred druhým dejstvom pristúpil tréner Norbert Hrnčár k šesťnásobnému striedaniu. V druhom polčase sa zapísali do streleckej listiny aj dvaja noví muži na trávniku – Marek Totkovič a Matej Madleňák. V 66. minúte presne namieril aj Kristián Kolčák a v poslednej minúte skóroval Martin Nagy, ktorý si taktiež pripísal hattrick a uzavrel skóre na konečných 0:12.