8.5.2018

Víťazná dohrávka juniorov

V utorok 8. mája 2018, odohral tím MFK Ružomberok juniori dohrávku 17. kola 4. ligy Sever na trávniku mužstva FK Slovan Trstená.
0:8 (0:1)
Pod Kľozovom Trstená
17. kolo, 16:30
FK Slovan Trstená vs MFK Ružomberok

FK Slovan Trstená: Greššák - Bulla, Jaroš, Kováč, Vittek, Maťovčík, Štober, Juraj Buška, Jakub Buška (54. Paldia), Zaťko, Gelčinský

MFK Ružomberok: Spišák - Kojnok, Gallo, Čurma, Kupec, Štefánik (53. Ducár), Sapara (65. Eliaš), Zsigmund, Miroslav Almaský, Mário Almaský, A. Omasta (56. Matula)

Góly: 9. Štefánik, 48. a 76. Mário Almaský, 51. a 60. Kojnok, 70. Ducár, 84. Eliaš, 88. Čurma

Rozhodovali:  Halfar - Jaroščiak, Súhrada

Diváci: 100

V 9. minúte poslal hostí do vedenia Denis Štefánik. Tento stav platil až do konca úvodného dejstva. Tri minúty po zmene strán zvýšil ružomberský náskok Mário Almaský. Kanonáda tímu spod Čebraťa pokračovala aj ďalej. V rozmedzí 51. a 60. minúty dvakrát skóroval Lukáš Kojnok. Po desiatich minútach sa zapísal do streleckej listiny Stanislav Ducár a v 76. minúte pridal svoj druhý presný zásah v stretnutí Mário Almaský. O osem minút neskôr dal gól Milan Eliaš a dve minúty pred koncom riadnej hracej doby Matej Čurma uzavrel skóre na konečných 8:0.

Najbližší duel čaká tím MFK Ružomberok juniori v nedeľu 13. mája 2018 o 16:30, kedy sa v 23. kole 4. ligy Sever predstaví na pôde klubu FK Slovan Žabokreky.