Archív článkov

V januári 2019 boli zverejnené tieto aktuality:

19.1.Turecko WA – SR WA 0:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia dnes v prvom z dvoch prípravných duelov remizovala s domácim Tureckom 0:0. Jana Maslová hrala do 66. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
20.1.SR “17“ - Litva “17“ 2:0SR “17“ dnes v prvom vystúpení na turnaji Development Cup v Bielorusku vyhrala nad Litvou 2:0. Do stretnutia nastúpili v základnej zostave všetci traja naši zástupcovia. Alexander Selecký odohral celý duel, Adam Matoš hral do 70. minúty a Tomáš Kubík do 63. minúty. Adam Matoš sa navyše na víťazstve podieľal gólom, keď po rohovom kope v nadstavenom čase úvodného dejstva hlavou zvýšil slovenský náskok!
22.1.Ukrajina “17“ - SR “17“ 0:2Slovenská „sedemnástka“ dnes vo svojom druhom zápase na turnaji Development Cup v Minsku vyhrala nad Ukrajinou 2:0. Adam Matoš a Tomáš Kubík prišli do hry v 60. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
24.1.SR “17“ - Bulharsko “17“ 4:0Slovenská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov uspela aj vo svojom poslednom vystúpení skupinovej časti turnaja Development Cup v Bielorusku, keď vyhrala nad Bulharskom 4:0 a končí v skupine na prvej priečke. Celé stretnutie odohral Alexander Selecký, Adam Matoš hral do 61. minúty a Tomáš Kubík do 75. minúty. Na výhre sa podieľali gólmi aj naši útočníci. Tomáš Kubík zvyšoval v 28. minúte na 2:0 a Adam Matoš v 38. minúte uzavrel skóre z pokutového kopu na 4:0.
26.1.SR “17“ - Izrael “17“ 0:0Slovenská „sedemnástka“ dnes v semifinále turnaja Development Cup remizovala s Izraelom 0:0 a na následné pokutové kopy prehrala 4:5. Alexander Selecký a Adam Matoš odohrali celý druhý polčas. Adam Matoš navyše v rozstrele premenil pokutový kop.