Archív článkov

V októbri 2019 boli zverejnené tieto aktuality:

23.10.SR WU17 – Fínsko WU17 5:1Slovenská ženská „sedemnástka“ vyhrala v dnešnom kvalifikačnom stretnutí nad Fínskom 5:1. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie a dvakrát skórovala. Najskôr v 62. minúte výborne namierila z priameho kopu a pridala štvrtý gól slovenského výberu. O pätnásť minút neskôr sa výborne zorientovala v šestnástke, poslala loptu za bránkovú čiaru a uzavrela skóre stretnutia.
22.10.Cyprus “17“ - SR “17“ 0:3Tím SR “17“ vstúpil do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME víťazstvom nad domácim Cyprom 3:0. Adrián Macejko prišiel do hry v 74. minúte a v nadstavenom čase sa zapísal do streleckej listiny, keď hlavou uzavrel skóre stretnutia.
22.10.Rumunsko “18“ - SR “18“ 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov v dnešnom prípravnom stretnutí vyhrala nad domácim Rumunskom 2:1. Adrián Sivoň odohral celý zápas a Alexander Selecký hral do 75. minúty.
20.10.SR WU17 - Rakúsko WU17 1:3Slovenská ženská „sedemnástka“ dnes vstúpila do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME prehrou s Rakúskom 1:3. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie.
15.10.SR “16“ - Česko “16“ 0:2SR “16“ v prvom z dvoch prípravných stretnutí s Českom prehrala 0:2. Michal Záhradník napriek tomu, že v prom polčase musel byť ošetrený po veľmi nepríjemnom faule, hral do 65. minúty.
15.10.SR “21“ - Francúzsko “21“ 3:5Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov prehrala v kvalifikačnom zápase s Francúzskom 3:5. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia, v realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.
14.10.Moldavsko – Albánsko 0:4Albánsko v dnešnom kvalifikačnom zápase vyhralo nad Moldavskom 4:0. Kristi Qose nezasiahol do stretnutia.
11.10.SR “19“ - BIH “19“ 2:1Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Bosnou a Hercegovinou 2:1. Tomáš Bobček odohral celé stretnutie a prihral na druhý gól Slovenska.
11.10.Turecko – Albánsko 1:0Albánska reprezentácia, ktorej súčasťou je aj Kristi Qose, dnes prehrala v kvalifikačnom zápase s domácim Tureckom 0:1. Náš stredopoliar nezasiahol do stretnutia.
9.10.LIE "21" - SR "21" 2:4Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov vyhrala v kvalifikačnom zápase nad domácim Lichtenštajnskom 4:2. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia, v realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.
8.10.SR “19“ - BIH “19“ 1:2SR “19“ v prvom z dvoch plánovaných prípravných duelov s Bosnou a Hercegovinou prehrala 1:2. Tomáš Bobček prišiel do hry v 84. minúte a v závere strelil jediný gól Slovenska.
4.10.MKD WU19 – SR WU19Slovenská ženská „devätnástka“ dnes vo svojom druhom kvalifikačnom súboji vyhrala nad domácim Macedónskom 6:0. Lucia Planietová odohrala celé stretnutie a Lucia Droppová prišla do hry v 80. minúte.
1.10.Rumunsko WU19 - SRWU19 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes vo svojom prvom zápase na kvalifikačnom turnaji v Severnom Macedónsku remizovala s Rumunskom 1:1. Lucia Planietová prišla do hry v 70. minúte.