Archív článkov

V novembri 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

16.11.Estónsko "19" - SR "19" 0:1Tím SR “19“ vyhral v prvom z dvoch prípravných stretnutí nad Estónskom 1:0. Celý duel odchytal Dominik Ťapaj, ktorý udržal čisté konto a plný počet minút absolvoval na trávniku aj Viktor Úradník. Viac informácií o zápase nájdete TU.
16.11.M. Mihályi skóroval za SR "18"Slovenská „osemnástka“ vyhrala v dnešnom prípravnom meraní síl nad Severným Macedónskom 5:1. Máté Mihályi, ktorý sa na víťazstve podieľal gólom, hral do 64. minúty a Giuliano Antonio Marek hral do 55. minúty.
17.11.Rakúsko "16" - SR "16" 3:0Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov prehrala s rakúskymi rovesníkmi 0:3. Patrik Jevoš hral do 68. minúty, kedy prišiel do hry Juraj Batuna. Adam Tittel s Lukasom Ambrózom hrali od 87. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
17.11.Japonsko "20" - SR "20" 3:2Tím SR “20“ prehral v Španielsku s Japonskom 2:3. Gabriel Halabrín hral od 67. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
19.11.Indonézia "20" - SR "20" 1:2Slovenská „dvadsiatka“ dnes v Španielsku vyhrala nad Indonéziou 2:1. Gabriel Halabrín hral do 72. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.