Archív článkov

V februári 2020 boli zverejnené tieto aktuality:

17.2.Výhra SR WU16 na penaltySR WU16 vo včerajšom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development po riadnej hracej dobe remizovala s favorizovaným Talianskom 0:0 a na pokutové kopy vyhrala 4:2. Tamara Jedináková hrala do 65. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.2.Česko "16" - SR "16" 3:0Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov prehrala v druhom súboji na turnaji UEFA Development s Českom 0:3. Pavol Nemček odohral celé stretnutie, Michal Záhradník prišiel do hry v 64. minúte. Viac o zápase dočítate TU.
15.2.Nórsko WU16 - SR WU16 2:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vo včerajšom prvom zápase na turnaji UEFA Development Tournament prehrala s Nórskom 0:2. Tamara Jedináková odohrala prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.2.Wales "16" - SR "16" 2:0Slovenská „šestnástka“ v dnešnom prvom súboji na turnaji UEFA Development Tournament prehrala s Walesom 0:2. Michal Záhradník hral do 60. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.2.Rakúsko "17" - SR "17" 4:1SR “17“ v dnešnom prípravnom stretnutí prehrala s Rakúskom 1:4. Adrián Macejko hral do 29. minúty, Jakub Rakyta odohral prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.2.Rusko WU17 - SR WU17 2:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov dnes v prvom z dvoch plánovaných prípravných zápasov na sústredení v Turecku prehrala s Ruskom 1:2. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.2.Lotyšsko “19“ - SR “19“ 0:0Slovenská „devätnástka“ v dnešnom prípravnom zápase na Cypre remizovala s Lotyšskom 0:0. Michal Dopater hral od 74. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.