Archív článkov

V apríli 2017 boli zverejnené tieto aktuality:

27.4.SR "18" - USA "18" 1:1Slovenská „osemnástka“ dnes na turnaji Slovakia Cup 2017 bojovala o finálovú účasť s rovesníkmi z USA. Zápas sa skončil po riadnom hracom čase 1:1, v následnom rozstrele mladí Slováci podľahli svojmu súperovi 2:4 a tak ich čaká súboj o tretie miesto. Celé stretnutie odohral Matej Madleňák, Jakub Kudlička prišiel do hry v 79. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
25.4.SR "18" - Maďarsko "18" 1:0Tím SR “18“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Slovakia Cup 2017 zvíťazil nad rovesníkmi z Maďarska 1:0. Matej Madleňák odohral celý duel. Viac o zápase sa dočítate TU.
24.4.SR "18" - Bielorusko "18" 2:2Slovenská „osemnástka“ v úvodnom vystúpení na turnaji Slovakia Cup 2017 remizovala s rovesníkmi z Bieloruska 2:2. Jakub Kudlička hral do 76. minúty a Matej Madleňák od 61. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.4.SR "16" - Ukrajina "16" 1:1Reprezentačný tím SR "16" vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Poľsku remizoval po riadnom hracom čase s Ukrajinou 1:1 a na následné pokutové kopy zvíťazil, rovnako ako nad Poľskom, 4:2. Náš futbalista Tomáš Bobček hral od 54. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
13.4.Hráč mesiaca marecHráčom mesiaca marec Fortuna ligy sa stal Tamás Priskin zo Slovana Bratislava. Náš stredopoliar Michal Faško obsadil konečnú druhú priečku a na základe divokej karty od Milana Lešického bol do najlepšej jedenástky nominovaný aj ružomberský obranca Ján Maslo. Viac o ankete sa dočítate TU.
13.4.SR "16" - Poľsko "16" 0:0Slovenská „šestnástka“ v úvodnom vystúpení na medzinárodnom podujatí UEFA Development Tournament v Poľsku remizovala s domácimi rovesníkmi 0:0 a na následné pokutové kopy zvíťazila 4:2. Ružomberský futbalista Tomáš Bobček hral od 78. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
12.4.Gól mesiaca marecV ankete Gól mesiaca marec triumfoval presný zásah, o ktorý sa postaral Marin Ljubičić z Dunajskej Stredy. Gól Štefana Gereca sa na základe hlasovania fanúšikov umiestnil na tretej priečke. Viac o ankete sa dočítate TU.
9.4.SR WU17 - Ukrajina WU16 1:1Futbalistky z tímu SR "17" vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Poľsku remizovali s Ukrajinou 1:1 a na pokutové kopy jej podľahli 3:4. Lucia Planietová a Viktória Kovalíková odohrali celý zápas. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.4.Nórsko WU16 - SR WU17 12:0Slovenská ženská reprezentácia do sedemnásť rokov nestačila vo svojom prvom vystúpení na turnaji v Poľsku na futbalistky z Nórska, ktorým podľahla 0:12. Z ružomberských hráčok odohrala celý duel Lucia Planietová a do 56. minúty hrala Viktória Kovalíková. Viac o zápase sa dočítate TU.
4.4.Arménsko "18" - SR "18" 0:2Reprezentačný tím SR "18" dnes zvíťazil v prvom z dvoch priateľských zápasov v Arménsku nad tamojšími rovesníkmi 2:0. Celý duel odohrali dvaja naši hráči Matej Madleňák a Jakub Kudlička. Viac o zápase sa dočítate TU.