Archív článkov

V apríli 2018 boli zverejnené tieto aktuality:

17.4.SR “15“ - Poľsko “15“ 0:6SR “15“ vstúpila do Turnaja štyroch krajín prehrou s rovesníkmi z Poľska 0:6. Jakub Rakyta hral do 41. minúty a Martin Kušnír prišiel od hry v 54. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.4.Slovinsko “18“ - SR “18“ 0:2Slovenská „osemnástka“ zvíťazila v prvom z dvoch súbojov s domácim Slovinskom 2:0. Naši hráči nám spravili veľkú radosť. Ivan Krajčírik odchytal celý duel a udržal čisté konto. Plný počet minút absolvoval na trávniku aj Alex Holub, ktorý dal gól a Matúš Kmeť hral do 62. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.4.SR “15“ - Maďarsko “15“ 0:3Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov dnes vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín prehrala s rovesníkmi z Maďarska 0:3. Jakub Novák odchytal celý duel, Martin Kušnír hral do 41. minúty a Jakub Rakyta prišiel do hry v 53. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.