Archív článkov

V apríli 2019 boli zverejnené tieto aktuality:

25.4.BIH WU16 - SR WU16 1:3Slovenská ženská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vyhrala aj vo svojom druhom zápase na turnaji v Srbsku, keď zdolala Bosnu a Hercegovinu 3:1. Frederika Kovalíková odohrala prvý a Ema Ťapajáková druhý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
23.4.Čierna Hora WU16 – SR WU16 1:3Slovenská ženská „šestnástka“ vstúpila do turnaja v Srbsku víťazstvom nad Čiernou Horou 3:1. Do stretnutia zasiahli aj Ema Ťapajáková a Frederika Kovalíková, ktoré odohrali prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.4.Ekvádor "16" - SR "16" 1:4Tím SR “16“ dnes v druhom vystúpení na turnaji v Srbsku vyhral nad Ekvádorom 4:1. Celé stretnutie odchytal Jakub Novák. Adrián Macejko hral do 67. a Martin Kušnír do 76. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
12.4.Čína "15" - SR "15" 0:1Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov dnes v poslednom stretnutí skupinovej časti medzinárodného turnaja v Chorvátsku vyhrala nad Čínou 1:0. Viktor Úradník a Pavol Nemček odohrali celé stretnutie a Michal Záhradník prišiel do hry v 58. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
11.4.SR "15" - Chorvátsko "15" 2:3Slovenská „pätnástka“ dnes vo svojom druhom zápase na turnaji v Chorvátsku prehrala s domácim výberom 2:3. Michal Záhradník odohral celý duel a Viktor Úradník prišiel do hry v 36. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
10.4.Argentína “15“ - SR “15“ 3:0Tím SR “15“ dnes vo svojom prvom zápase na turnaji v Chorvátsku prehral s Argentínou 0:3. Pavol Nemček odohral celé stretnutie a Viktor Úradník hral do 65. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.