Archív článkov

V máji 2017 boli zverejnené tieto aktuality:

19.5.Gól mesiaca aprílGólom mesiaca apríl sa stal presný zásah Ivana Schranza zo Spartaka Trnava. Priamy kop Tomáša Ďubeka sa na základe hlasovania fanúšikov umiestnil na tretej pozícii. Viac o ankete sa dočítate TU.
19.5.SR "18" - Maďarsko "18" 0:3Slovenská „osemnástka“ vo svojom druhom vystúpení na turnaji Panda Cup v Číne podľahla rovesníkom z Maďarska 0:3. Do stretnutia zasiahli aj naši hráči. Jakub Kudlička hral do 46. a Matej Madleňák do 67. minúty, Rastislav Kružliak prišiel do hry v 67. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.5.Bulharsko WU17 - SR WU17 1:0Reprezentačný tím SR WU17 prehral vo svojom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development v Bulharsku s domácim výberom 0:1. Naše futbalistky Lucia Planietová a Viktória Kovalíková odohrali celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.5.Rumunsko WU17 - SR WU17 1:2Slovenský ženský reprezentačný výber WU17 vstúpil do turnaja UEFA Development v Bulharsku víťazstvom nad Rumunskom 2:1. Ružomberok mal v zápase trojnásobné zastúpenie, keď celé stretnutie absolvovali Michaela Beťková a Lucia Planietová, Viktória Kovalíková hrala do 58. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.5.SR "18" - Irán "18" 3:2Slovenská „osemnástka“ vo svojom prvom zápase na turnaji Panda Cup v Číne zvíťazila nad Iránom 3:2. Do stretnutia zasiahli všetci traja naši hráči. Matej Madleňák odohral celý duel, Rastislav Kružliak prišiel do hry v 46. a Jakub Kudlička v 82. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.