Archív článkov

V máji 2019 boli zverejnené tieto aktuality:

29.5.Nominácia do SR “21“Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov odohrá v júni prípravné zápasy s Arménskom a Českom. V realizačnom tíme bude náš klub zastupovať lekár František Rigo. Medzi náhradníkmi sú Matej Madleňák, Adam Brenkus, Viktor Jedinák a Tomáš Bobček. Viac o nomínácii sa dočítate TU.
29.5.Fínsko “15“ - SR “15“ 0:1Tím SR “15“ zvíťazil aj vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín vo Fínsku, keď po sympatickom výkone zdolal domácich rovesníkov 1:0. Michal Záhradník odohral prvý polčas, Viktor Úradník prišiel do hry v 57. minúte a Pavol Nemček hral od 76. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
28.5.Maďarsko “15“ - SR “15“ 1:2SR “15“ dnes vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji vo Fínsku vyhrala nad Maďarskom 2:1. Viktor Úradník, Pavol Nemček a Michal Záhradník odohrali celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
28.5.Dánsko “16“ - SR “16“ 2:1Slovenská „šestnástka“ dnes v prvom z dvoch prípravných stretnutí s domácim Dánskom podľahla svojmu súperovi 1:2. Jakub Novák odchytal celý duel a Jakub Rakyta hral od 76. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
23.5.SR "18" - Rusko "18" 2:3Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vo svojom treťom vystúpení na turnaji Slovakia Cup 2019 prehrala s Ruskom 2:3 a tak bude hrať v piatok o 12:00 zápas o piate miesto s Českom. Tomáš Bobček odohral prvý polčas.
21.5.SR "18" - Anglicko "18" 2:2Slovenská „osemnástka“ dnes vo svojom druhom vystúpení na turnaji Slovakia Cup 2019 remizovala s Anglickom 2:2. Tomáš Bobček hral do 66. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
20.5.SR “18“ - Mexiko “18“ 2:1Tím SR “18“ dnes úspešne vstúpil do turnaja Slovakia Cup 2019, keď vyhral nad Mexikom 2:1. Tomáš Bobček nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.5.SR WU15 - BIH WU15 1:3Slovenská ženská „pätnástka“ dnes v prvom z dvoch prípravných stretnutí prehrala s Bosnou a Hercegovinou 1:3. Ema Ťapajáková odohrala druhý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.