Archív článkov

V júni 2021 boli zverejnené tieto aktuality:

1.6.T. Kostadinov pred MENáš stredopoliar Tihomir Kostadinov dnes nastúpil v 58. minúte prípravného duelu pred blížiacimi sa Majstrovstvami Európy za Severné Macedónsko, ktoré remizovalo so Slovinskom 1:1.
3.6.SR "19" - Česko "19" 0:4Tím SR “19“ dnes v prípravnom stretnutí prehral s rovesníkmi z Česka 0:4. Jakub Luka a Jakub Rakyta odohrali celý duel. Viac o zápase sa dočítate TU.
4.6.T. Kostadinov prihral na gólSeverné Macedónsko v dnešnom prípravnom stretnutí zvíťazilo nad Kazachstanom 4:0. Náš stredopoliar Tihomir Kostadinov hral do 73. minúty a pripísal si asistenciu pri druhom góle zápasu, ktorý strelil Ivan Trichkovski.
8.6.SR “21“ - Fínsko “21“ 4:0Slovenská „dvadsaťjednotka“ v dnešnom prípravnom súboji vyhrala nad Fínskom 4:0. Náš brankár Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
9.6.SR “21“ - Česko “21“ 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov prehrala s českými rovesníkmi 1:2. Nikolas Ádám hral od 60. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.