Archív článkov

V septembri 2018 boli zverejnené tieto aktuality:

5.9.Sev. Írsko "19" - SR "19" 0:2Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov zvíťazila v prípravnom stretnutí nad Severným Írskom 2:0. Matúš Kmeť odohral celý zápas a na výhre sa podieľal gólom. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.9.Sev. Írsko “19“ – SR “19“ 4:1Slovenská „devätnástka“ dnes v druhom prípravnom stretnutí so Severným Írskom prehrala 1:4. Alex Holub odohral celý duel, Ivan Krajčírik prišiel do hry v 46. minúte a Matúš Kmeť v 65. minúte. Viac o zápase sa dočítate TU.
18.9.SR "16" - Čierna Hora "16" 2:1SR "16"️ v prvom z dvoch prípravných zápasov zvíťazila nad Čiernou Horou️ 2:1. Veľmi nás potešil náš hráč Martin Kušnír, ktorý hral do 67. minúty a dal gól z pokutového kopu. Viac o zápase sa dočítate TU.