Archív článkov

V októbri 2023 boli zverejnené tieto aktuality:

13.10.Poľsko "18" - SR "18" 4:0Tím SR “18“ prehral v prípravnom stretnutí s Poľskom 0:4. Lukáš Dvorský odohral druhý polčas. Tomáš Husarčík s Leopoldom Mizerákom prišli do hry v 80. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
12.10.SR "21" - Poľsko "21" 2:2Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov v dnešnom prípravnom zápase remizovala s Poľskom 2:2. Alexander Selecký hral do 59. minúty a Adam Tučný prišiel do hry v 88. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
3.10.Česko "16" - SR "16" 1:3Slovenská „šestnástka“ vyhrala v prvom z dvoch prípravných meraní síl nad Českom 3:1. Tomáš Gubka odchytal celé stretnutie. Alin Lerint prišiel do hry v 81. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.