Archív článkov

V marci 2020 boli zverejnené tieto aktuality:

25.3.Futbalista roka 2019Na vyhlasovaní Futbalistu roka 2019, ktorým sa stal Milan Škriniar, mal zastúpenie aj náš klub. V kategórii do 21 rokov obsadil tretiu pozíciu Tomáš Bobček, ktorý sa o toto miesto delí s Mariánom Chobotom z Nitry a Petrom Pokorným z klubu FC Liefering. Medzi najlepšími trénermi uplynulého roka skončil na deviatej priečke Ján Haspra, pričom sa o toto miesto delí so svojím predchodcom Davidom Holoubkom a aj so súčasným trnavským trénerom Michalom Ščasným. Celý súhrn si môžete prečítať TU.
24.3.Gól Matúša Kmeťa skončil druhýMatúš Kmeť sa v ankete Gól mesiaca umiestnil na druhom mieste, keď získal 21,1% hlasov. Z prvenstva v ankete sa teší Lukáš Jánošík zo Žiliny. Gratulujeme víťazovi a ďakujeme všetkým hlasujúcim!
10.3.SR WU19 víťazom turnajaSlovenská ženská „devätnástka“ si v predchádzajúcich dňoch úspešne počínala na turnaji Mediterranean Pearl v Turecku, keď vyhrala nad Bieloruskom 3:1, remizovala so Severným Írskom 2:2, vo finále po predĺžení zdolala Maďarsko 3:2 a obsadila prvé miesto. Súčasťou reprezentačného výberu bola aj naša futbalistka Lucia Planietová, ktorá žiaľ kvôli zraneniu nemohla zasiahnuť do zápasov.