Archív článkov

V marci 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

8.3.Turecko "16" - SR "16" 2:1Slovenská „šestnástka" dnes v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí v Turecku prehrala s domácimi rovesníkmi 1:2. Peter Majerčík odohral celé stretnutie, Marek Žáčok hral do 58. minúty, Daniel Lopušek prišiel do hry v 63. minúte a Róbert Petruška hral od 71. minúty.
9.3.Môžeme zaplniť 100% kapacityOd pondelka 14. marca 2022 môžeme zaplniť 100% kapacity! Najbližšie sa vidíme na našom štadióne v nedeľu 20. marca 2022 o 17:00, kedy v treťom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame Spartak Trnava.
23.3.Írsko WU17 - SR WU17 1:1Slovenská ženská „sedemnástka“ dnes vstúpila do druhého kola kvalifikácie ME 2022 remízou s domácim Írskom 1:1. Darina Hrúziková odohrala celé stretnutie a mala podiel na góle, keď v 71. minúte vybojovala pokutový kop, ktorý premenila Aneta Surová.
24.3.Egypt "20" - SR "19" 0:1Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vyhrala nad egyptskou „dvadsiatkou“ 1:0. Jakub Luka odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
26.3.Island WU17 - SR WU17 1:0Tím SR WU17 v dnešnom kvalifikačnom zápase prehral s Islandom 0:1. Darina Hrúziková odohrala prvý polčas.
28.3.Gruzínsko "17" - SR "17" 0:0Slovenská „osemnástka“ včera na turnaji Oporto remizovala s Gruzínskom 0:0. Dominik Ťapaj a Viktor Úradník odohrali celé stretnutie.