Archív článkov

V marci 2023 boli zverejnené tieto aktuality:

17.3.Švajčiarsko WU17 - SR WU17 3:0Slovenská ženská „sedemnástka“ vstúpila do druhej fázy kvalifikácie ME prehrou so Švajčiarskom 0:3. Erika Zjarová odchytala celý duel, Victoria Havalec hrala od 63. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
20.3.Slovinsko WU17 - SR WU17 1:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala vo svojom druhom stretnutí v druhej fáze kvalifikácie ME s domácim Slovinskom 0:1. Erika Zjarová odchytala celý duel, Victoria Havalec odohrala druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
22.3.Írsko "19" - SR "19" 1:2Tím SR "19" vstúpil do druhej fázy kvalifikácie ME víťazstvom nad domácim Írskom 2:1. Viktor Úradník hral do 58. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
22.3.Slovinsko "21" - SR "21" 0:0Slovenská „dvadsaťjednotka“ v prvom prípravnom stretnutí počas tréningového kempu v Turecku remizovala so Slovinskom 0:0. Alexander Selecký hral do 66. minúty. Jakub Rakyta odohral druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
23.3.Rakúsko WU17 - SR WU17 4:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala aj vo svojom poslednom vystúpení v druhej fáze kvalifikácie ME s Rakúskom 0:4 a tak zostupuje do Ligy B. Victoria Havalec odohrala druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
24.3.Malta "21" - SR "20" 1:2Tím SR “20“ zvíťazil v prvom z dvoch plánovaných prípravných duelov nad domácou maltskou „dvadsaťjednotkou“ 2:1. Adrián Macejko hral od 71. minúty a Jakub Luka, momentálne hosťujúci v Dolnom Kubíne, nastúpil v nadstavenom čase. Viac informácií o zápase nájdete TU.
25.3.Bulharsko "21" - SR "21" 0:1Slovenská „dvadsaťjednotka“ vyhrala v prípravnom stretnutí počas tréningového kempu v Turecku nad Bulharskom 1:0. Celý duel odchytal Tomáš Frühwald a udržal čisté konto. Okrem neho zasiahli do súboja aj ďalší dvaja naši hráči. Jakub Rakyta prišiel do hry v 63. minúte a Alexander Selecký hral od 76. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
25.3.Grécko "19" - SR "19" 1:1Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov remizovala vo svojom druhom súboji v druhej fáze kvalifikácie ME s Gréckom 1:1. Viktor Úradník hral od 74. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.