Archív článkov

V apríli 2023 boli zverejnené tieto aktuality:

5.4.Poľsko "15" - SR "15" 1:2Tím SR “15“ vyhral na Turnaji štyroch krajín v Maďarsku nad Poľskom 2:1. Celý duel odchytal Tomáš Gubka. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.4.SR WU19 - Čierna Hora WU19 2:3Slovenská ženská „devätnástka“ vstúpila do druhej fázy kvalifikácie ME prehrou s Čiernou Horou 2:3. Darina Hrúziková absolvovala na trávniku plný počet minút, Frederika Kovalíková odohrala druhý polčas a dala jeden gól. Viac informácií o zápase nájdete TU.
12.4.Faerské ostrovy - SR WU16 1:3Slovenská ženská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vstúpila do turnaja UEFA Development na Malte výhrou nad Faerskými ostrovmi 3:1. Na víťazstve sa jedným gólom podieľala Victoria Havalec, ktorá odohrala prvý polčas. Natália Bobčeková absolvovala na trávniku druhé dejstvo. Viac informácií o zápase nájdete TU.
14.4.Malta WU16 - SR WU16 1:6Tím SR WU16 vyhral na turnaji UEFA Development nad domácou Maltou 6:1. Natália Bobčeková odohrala prvý polčas. Druhé dejstvo na trávniku absolvovala Victoria Havalec, ktorá dvakrát skórovala. Viac informácií o zápase nájdete TU.