Archív článkov

V máji 2018 boli zverejnené tieto aktuality:

7.5.Wales “18“ - SR “18“ 1:4Výber SR “18“ vstúpil do turnaja Slovakia Cup 2018 víťazstvom nad rovesníkmi z Walesu 4:1. Celý duel odchytal Ivan Krajčírik, ktorý inkasoval len z pokutového kopu. Taktiež plný počet minút absolvoval na trávniku Alex Holub a Matúš Kmeť odohral prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
10.5.SR "18" - Azerbajdžan "18" 0:0Slovenská „osemnástka“ remizovala s Azerbajdžanom 0:0 a postúpila do finále turnaja Slovakia Cup 2018. Celé stretnutie odohral Alex Holub, ktorý podal v defenzíve výborný výkon. Sympaticky si počínal aj Matúš Kmeť. Ružomberský stredopoliar hral do 56. minúty a najbližšie ku gólu bol krátko pred striedaním, keď jeho tvrdú strelu z priameho kopu vyrazil brankár. Viac o zápase sa dočítate TU.