Archív článkov

V máji 2022 boli zverejnené tieto aktuality:

3.5.Poľsko "15" - SR "15" 5:0Slovenská „pätnástka“ vstúpila do Turnaja štyroch krajín v Poľsku prehrou s domácimi rovesníkmi 0:5. Martin Bačík hral do 59. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
4.5.Fínsko "15" - SR "15" 0:0Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín v Poľsku remizovala s Fínskom 0:0. Martin Bačík hral od 50. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.5.Fínsko "16" - SR "16" 2:1Slovenská „šestnástka“ vstúpila do turnaja UEFA Development 2022 v Srbsku prehrou s Fínskom 1:2. Róbert Petruška hral do 60. minúty, Daniel Lopušek prišiel do hry v 41. minúte a Peter Majerčík odohral druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
7.5.Srbsko "16" - SR "16" 2:1Tím SR “16“ dnes na turnaji UEFA Development 2022 prehral s domácim Srbskom 1:2. V základnej zostave nastúpili všetci traja naši zástupcovia. Daniel Lopušek s Róbertom Petruškom hrali do 59. minúty a Peter Majerčík odohral 71 minút. Viac informácií o zápase nájdete TU.
12.5.Česko "16" - SR "16" 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vo včerajšom prípravnom zápase remizovala s Českom 1:1. Natália Bobčeková odohrala prvý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
17.5.Švajčiarsko "18" - SR "18" 2:1Slovenská „osemnástka“ dnes v prípravnom stretnutí prehrala s rovesníkmi zo Švajčiarska 1:2. Viktor Úradník hral do 69. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.