Archív článkov

V septembri 2019 boli zverejnené tieto aktuality:

24.9.SR “17“ - Chorvátsko “17“ 3:1Slovenská „sedemnástka“ dnes vyhrala nad Chorvátskom 3:1. Adrián Macejko hral od 84. minúty.
24.9.BIH "18" - SR "18" 0:1SR “18“ dnes vyhrala nad Bosnou a Hercegovinou 1:0. Tomáš Kubík hral od 72. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.9.Bulharsko “16“ - SR “16“ 2:1Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov dnes prehrala v prvom z dvoch prípravných duelov s domácim Bulharskom 1:2. Matúš Matej hral do 60. minúty, v 60. minúte zároveň prišiel do hry Michal Záhradník. Viac o zápase sa dočítate TU.
6.9.Fínsko "19" - SR "19" 0:1Slovenská „devätnástka“ dnes v prvom z dvoch plánovaných duelov s domácim Fínskom vyhrala 1:0. Tomáš Bobček hral od 85. minúty.
6.9.Azerbajdžan “21“ - SR “21“ 2:1SR “21“ dnes prehrala s Azerbajdžanom 1:2. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia a Adam Brenkus zo zdravotných dôvodov necestoval do Azerbajdžanu. V realizačnom tíme nás zastupoval lekár František Rigo.