Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

24.6.SR "19" - Rumunsko "19" 1:0Slovenská „devätnástka“ dnes na ME 2022 vyhrala nad Rumunskom 1:0, v skupine obsadila tretie miesto a v utorok zabojuje o účasť na svetovom šampionáte. Jakub Luka prišiel do hry v nadstavenom čase. Viac informácií o zápase nájdete TU.
21.6.SR "19" - Taliansko "19" 0:1Tím SR “19“ v dnešnom druhom vystúpení na ME 2022 prehral s Talianskom 0:1. Jakub Luka odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
18.6.SR "19" - Francúzsko "19" 0:5Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vstúpila do ME 2022 prehrou s Francúzskom 0:5. Jakub Luka odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
17.5.Švajčiarsko "18" - SR "18" 2:1Slovenská „osemnástka“ dnes v prípravnom stretnutí prehrala s rovesníkmi zo Švajčiarska 1:2. Viktor Úradník hral do 69. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
12.5.Česko "16" - SR "16" 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vo včerajšom prípravnom zápase remizovala s Českom 1:1. Natália Bobčeková odohrala prvý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
7.5.Srbsko "16" - SR "16" 2:1Tím SR “16“ dnes na turnaji UEFA Development 2022 prehral s domácim Srbskom 1:2. V základnej zostave nastúpili všetci traja naši zástupcovia. Daniel Lopušek s Róbertom Petruškom hrali do 59. minúty a Peter Majerčík odohral 71 minút. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.5.Fínsko "16" - SR "16" 2:1Slovenská „šestnástka“ vstúpila do turnaja UEFA Development 2022 v Srbsku prehrou s Fínskom 1:2. Róbert Petruška hral do 60. minúty, Daniel Lopušek prišiel do hry v 41. minúte a Peter Majerčík odohral druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
4.5.Fínsko "15" - SR "15" 0:0Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín v Poľsku remizovala s Fínskom 0:0. Martin Bačík hral od 50. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
3.5.Poľsko "15" - SR "15" 5:0Slovenská „pätnástka“ vstúpila do Turnaja štyroch krajín v Poľsku prehrou s domácimi rovesníkmi 0:5. Martin Bačík hral do 59. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
30.4.Máme medailu a účasť v EKL!Po dnešnej remíze medzi Sereďou a Dunajskou Stredou máme definitívnu istotu konečnej medailovej pozície a účasti v Európskej konferenčnej lige UEFA. V stredu o 17:00 sa vidíme na štadióne v ligovom súboji so Žilinou!
8.4.Andorra WU19 - SR WU19 0:6Tím SR WU19 vyhral aj v druhom kvalifikačnom súboji, keď zdolal domácu Andorru 6:0. Rebeka Žihlavníková hrala do 62. minúty. Frederika Kovaliková odohrala druhý polčas a na výhre sa podieľala jedným gólom, keď v 89. minúte uzatvorila skóre stretnutia. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.4.SR WU19 - Arménsko WU19 8:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vstúpila v Andorre do 2. fázy kvalifikácie ME, Ligy B, presvedčivým víťazstvom nad Arménskom 8:0. Rebeka Žihlavníková odohrala druhý polčas a zapísala sa aj na streleckú listinu, keď tri minúty pred koncom riadnej hracej doby uzavrela skóre stretnutia. Frederika Kovaliková prišla do hry v 68. minúte. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.4.M. Bačík skóroval za SR "15"Tím SR "15“ vyhral v prvom z dvoch plánovaných duelov nad Severným Macedónskom 4:1. Martin Bačík hral s kapitánskou páskou do 69. minúty a na výhre sa podieľal jedným gólom, keď v 23. minúte hlavou strelil druhý slovenský gól, ktorý sa napokon ukázal ako víťazný. Viac informácií o zápase nájdete TU.
28.3.Gruzínsko "17" - SR "17" 0:0Slovenská „osemnástka“ včera na turnaji Oporto remizovala s Gruzínskom 0:0. Dominik Ťapaj a Viktor Úradník odohrali celé stretnutie.
26.3.Island WU17 - SR WU17 1:0Tím SR WU17 v dnešnom kvalifikačnom zápase prehral s Islandom 0:1. Darina Hrúziková odohrala prvý polčas.
24.3.Egypt "20" - SR "19" 0:1Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vyhrala nad egyptskou „dvadsiatkou“ 1:0. Jakub Luka odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
23.3.Írsko WU17 - SR WU17 1:1Slovenská ženská „sedemnástka“ dnes vstúpila do druhého kola kvalifikácie ME 2022 remízou s domácim Írskom 1:1. Darina Hrúziková odohrala celé stretnutie a mala podiel na góle, keď v 71. minúte vybojovala pokutový kop, ktorý premenila Aneta Surová.
9.3.Môžeme zaplniť 100% kapacityOd pondelka 14. marca 2022 môžeme zaplniť 100% kapacity! Najbližšie sa vidíme na našom štadióne v nedeľu 20. marca 2022 o 17:00, kedy v treťom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame Spartak Trnava.
8.3.Turecko "16" - SR "16" 2:1Slovenská „šestnástka" dnes v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí v Turecku prehrala s domácimi rovesníkmi 1:2. Peter Majerčík odohral celé stretnutie, Marek Žáčok hral do 58. minúty, Daniel Lopušek prišiel do hry v 63. minúte a Róbert Petruška hral od 71. minúty.
12.2.U19 vyhrala nad Slaviou PrahaDorastenci si dnes zmerali sily s rovesníkmi zo Slavie Praha, pričom kategória U19 si pripísala veľmi cenné víťazstvo 1:0, ktoré zariadil gólom Adrián Macejko a mladší dorast U17 prehral 2:4.
10.2.Dorastenci v Brne víťazneRužomberskí dorastenci sú v týchto dňoch na sústredení v Prahe. Cestou sa zastavili na Morave, kde odohrali prípravné stretnutia so Zbrojovkou Brno. Výber U17 zvíťazil 3:2, keď skórovali Dolník, Švehla a Lopušek. Tím U19 vyhral gólmi Zahradníka a Nemčeka 2:1.
4.8.Poznáme súpera v Slovnaft CupeNaším súperom v druhom kole Slovnaft Cupu sa stal klub TJ Tatran Oravské Veselé, ktorý vyhral nad TJ Tatran Chlebnice 5:0. Stretnutia nasledujúceho kola sú predbežne naplánované na 24. a 25. augusta. Výhodu domáceho prostredia bude mať Oravské Veselé hrajúce 3. ligu Stred. O presnom dátume a čase zápasu vás budeme informovať.
9.6.SR “21“ - Česko “21“ 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov prehrala s českými rovesníkmi 1:2. Nikolas Ádám hral od 60. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
8.6.SR “21“ - Fínsko “21“ 4:0Slovenská „dvadsaťjednotka“ v dnešnom prípravnom súboji vyhrala nad Fínskom 4:0. Náš brankár Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
4.6.T. Kostadinov prihral na gólSeverné Macedónsko v dnešnom prípravnom stretnutí zvíťazilo nad Kazachstanom 4:0. Náš stredopoliar Tihomir Kostadinov hral do 73. minúty a pripísal si asistenciu pri druhom góle zápasu, ktorý strelil Ivan Trichkovski.
3.6.SR "19" - Česko "19" 0:4Tím SR “19“ dnes v prípravnom stretnutí prehral s rovesníkmi z Česka 0:4. Jakub Luka a Jakub Rakyta odohrali celý duel. Viac o zápase sa dočítate TU.
1.6.T. Kostadinov pred MENáš stredopoliar Tihomir Kostadinov dnes nastúpil v 58. minúte prípravného duelu pred blížiacimi sa Majstrovstvami Európy za Severné Macedónsko, ktoré remizovalo so Slovinskom 1:1.
29.3.Ukrajina "21" - SR "21" 2:3Tím SR "21" vyhral na turnaji Antalya Cup nad rovesníkmi z Ukrajiny 3:2, vďaka čomu si na tomto podujatí pripísal celkový triumf. Timotej Múdry nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
14.8.Chorvátsko "17" - SR "17" 2:2Slovenská „sedemnástka“ remizovala vo svojom prvom prípravnom stretnutí v Chorvátsku 2:2. Pavol Nemček odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
25.3.Futbalista roka 2019Na vyhlasovaní Futbalistu roka 2019, ktorým sa stal Milan Škriniar, mal zastúpenie aj náš klub. V kategórii do 21 rokov obsadil tretiu pozíciu Tomáš Bobček, ktorý sa o toto miesto delí s Mariánom Chobotom z Nitry a Petrom Pokorným z klubu FC Liefering. Medzi najlepšími trénermi uplynulého roka skončil na deviatej priečke Ján Haspra, pričom sa o toto miesto delí so svojím predchodcom Davidom Holoubkom a aj so súčasným trnavským trénerom Michalom Ščasným. Celý súhrn si môžete prečítať TU.