Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

21.3.Nemecko WU17 - SR WU17 2:0SR WU17 prehrala vo svojom druhom vystúpení v druhej fáze kvalifikácie ME Ligy A s domácim Nemeckom 0:2. Victoria Havalec hrala do 66. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
21.3.Španielsko "21" - SR "21" 0:2Slovenská „dvadsaťjednotka“ vyhrala v prípravnom meraní síl nad domácim Španielskom 2:0. Alexander Selecký hral do 81. minúty, Adam Tučný prišiel do hry v 62. minúte. Viac informácií zo stretnutia nájdete TU.
18.3.Francúzsko WU17 - SR WU17 6:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vstúpila do druhej fázy kvalifikácie ME Ligy A prehrou s Francúzskom 0:6. Victoria Havalec odohrala druhý polčas. Viac informácií zo stretnutia nájdete TU.
24.2.Turecko WU19 - SR WU19 0:1Slovenská ženská „devätnástka“ vyhrala v prvom z dvoch plánovaných súbojov s domácim Tureckom 1:0. Darina Hrúziková hrala do 74. minúty. Viac informácií zo stretnutia nájdete TU.
15.2.Taliansko "18" - SR "18" 1:0SR "18" prehrala s domácim Talianskom 0:1. Lukáš Dvorský hral do 78. minúty a Tomáš Husarčík prišiel do hry v 62. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
8.2.Turecko WU17 - SR WU17 3:2Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov prehrala v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí s domácim Tureckom 2:3. Victoria Havalec nastúpila v základnej zostave a strelila obidva slovenské góly. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
29.11.Rumunsko WU19 - SR WU19 3:3Slovenská ženská „devätnástka“ vstúpila do prvej fázy kvalifikácie ME v Rumunsku remízou s domácimi rovesníčkami 3:3. Darina Hrúziková odohrala celé stretnutie a strelila dva góly. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
18.11.Malta "19" - SR "19" 0:3Tím SR “19“ v druhom vystúpení na kvalifikačnom turnaji na Malte vyhral nad domácim výberom 3:0. Giuliano Antonio Marek odohral celé stretnutie. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
16.11.SR "21" - Chorvátsko "21" 2:2Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov remizovala v prípravnom stretnutí s Chorvátskom 2:2. Adam Tučný prišiel do hry v 72. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
15.11.Kosovo "19" - SR "19" 1:1Slovenská „devätnástka“ vstúpila do kvalifikačného turnaja na Malte remízou s Kosovom 1:1. Giuliano Antonio Marek odohral celé stretnutie. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.11.SR "18" - Maďarsko "18" 1:0Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vyhrala nad Maďarskom 1:0. Celé stretnutie odohral Lukáš Dvorský. Tomáš Husarčík prišiel do hry v 57. minúte, Leopold Mizerák hral od 70. minúty a Samuel Pavlík nastúpil v 79. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.11.BiH "16" - SR "16" 0:0Tím SR “16“ remizoval s domácou Bosnou a Hercegovinou 0:0. Tomáš Gubka odchytal celý zápas a udržal čisté konto. Alin Lerint prišiel do hry v 63. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
4.11.Litva WU17 - SR WU17 0:3Slovenská ženská „sedemnástka“ vyhrala v kvalifikačnom stretnutí nad domácou Litvou 3:0. Victoria Havalec odohrala prvý polčas. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
13.10.Poľsko "18" - SR "18" 4:0Tím SR “18“ prehral v prípravnom stretnutí s Poľskom 0:4. Lukáš Dvorský odohral druhý polčas. Tomáš Husarčík s Leopoldom Mizerákom prišli do hry v 80. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
12.10.SR "21" - Poľsko "21" 2:2Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov v dnešnom prípravnom zápase remizovala s Poľskom 2:2. Alexander Selecký hral do 59. minúty a Adam Tučný prišiel do hry v 88. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
3.10.Česko "16" - SR "16" 1:3Slovenská „šestnástka“ vyhrala v prvom z dvoch prípravných meraní síl nad Českom 3:1. Tomáš Gubka odchytal celé stretnutie. Alin Lerint prišiel do hry v 81. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
21.9.Chorvátsko WU19 - SR WU19 1:1Tím SR WU19 remizoval v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí s Chorvátskom 1:1. Darina Hrúziková hrala do 74. minúty. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
13.9.SR WU17 - Grécko WU17 2:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vyhrala v prvom z dvoch prípravných stretnutí s Gréckom 2:0. Victoria Havalec odohrala prvý polčas. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
8.9.Česko "18" - SR "18" 6:0Slovenská „osemnástka“ prehrala vo svojom druhom vystúpení na turnaji v Česku s domácim výberom 0:6. Daniel Lopušek odohral prvý polčas a Tomáš Jurišta absolvoval na trávniku druhé dejstvo. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.9.Česko "21" - SR "21" 2:0Tím SR “21“ v dnešnom prípravnom stretnutí prehral s Českom 0:2. Adam Tučný, ktorý bol donominovaný do reprezentačného výberu, prišiel do hry v nadstavenom čase. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
6.9.Švajčiarsko "18" - SR "18" 4:1Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vstúpila do medzinárodného turnaja Memoriál Václava Ježka v Česku prehrou so Švajčiarskom 1:4. Lukáš Dvorský a Tomáš Jurišta hrali do 76. minúty, kedy prišiel do hry Daniel Lopušek. Viac informácií o zápase nájdete TU.
22.8.SR "17" - Litva "17" 2:1Slovenská „sedemnástka“ v prvom z dvoch prípravných duelov vyhrala nad Litvou 🇱🇹 2:1. Martin Bačík odohral prvý polčas a Patrik Jevoš hral do 64. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
15.6.SR "21" - Maďarsko "21" 0:1Tím SR “21“ prehral v prípravnom stretnutí s Maďarskom 0:1. Adam Tučný hral do 66. minúty a krátko pred odchodom z trávnika jeho nebezpečnú strelu spoza obrancov vyrazil brankár. Alexander Selecký prišiel do hry v 66. minúte a od 75. minúty hral náš kmeňový hráč Jakub Luka. Viac informácií o zápase nájdete TU.
6.6.SR "18" - Česko "18" 1:1Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov remizovala v prvom z dvoch prípravných stretnutí s Českom 1:1. Giuliano Antonio Marek hral od 65. minúty. Viac informácií zápase nájdete TU.
12.5.SR "16" - LV "16" 0:0 pk 8:9Slovenská „šestnástka“ v druhom vystúpení na turnaji UEFA Development v Senci remizovala s Lotyšskom 0:0 a na následné pokutové kopy prehrala 8:9. Martin Bačík a Patrik Jevoš odohrali celé stretnutie a v rozstrele obidvaja premenili jedenástky. Plný počet minút absolvoval na trávniku aj Martin Valigura, ktorý nepremenil pokutový kop. Viac informácií o zápase nájdete TU.
11.5.Čierna Hora "15" - SR "15" 1:7Tím SR “15“ dnes na turnaji v Chorvátsku vyhral nad Čiernou Horou 7:1. Celý duel odchytal Tomáš Gubka. Alin Lerint hral do 53. minúty a na výhre sa podieľal jedným gólom. Viac informácií o zápase nájdete TU.
10.5.SR WU15 - Česko WU15 0:2Slovenská ženská „pätnástka“ dnes v prvom z dvoch prípravných stretnutí prehrala s českými rovesníčkami 0:2. Victoria Havalec hrala do 56. minúty, kedy ju vystriedala Klaudia Krúpová. Viac informácií o zápase nájdete TU.
10.5.SR "16" - UA "16" 1:1 pk 3:1Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vstúpila do turnaja UEFA Development v Senci duelom s Ukrajinou, ktorý sa po riadnej hracej dobe skončil 1:1 a na následné pokutové kopy vyhrali mladí futbalisti spod Tatier 3:1. Martin Bačík prišiel do hry v 68. minúte a v rozstrele žiaľ nepremenil jedenástku. Patrik Jevoš hral od 79. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
14.4.Malta WU16 - SR WU16 1:6Tím SR WU16 vyhral na turnaji UEFA Development nad domácou Maltou 6:1. Natália Bobčeková odohrala prvý polčas. Druhé dejstvo na trávniku absolvovala Victoria Havalec, ktorá dvakrát skórovala. Viac informácií o zápase nájdete TU.
12.4.Faerské ostrovy - SR WU16 1:3Slovenská ženská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vstúpila do turnaja UEFA Development na Malte výhrou nad Faerskými ostrovmi 3:1. Na víťazstve sa jedným gólom podieľala Victoria Havalec, ktorá odohrala prvý polčas. Natália Bobčeková absolvovala na trávniku druhé dejstvo. Viac informácií o zápase nájdete TU.