Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

25.3.Futbalista roka 2019Na vyhlasovaní Futbalistu roka 2019, ktorým sa stal Milan Škriniar, mal zastúpenie aj náš klub. V kategórii do 21 rokov obsadil tretiu pozíciu Tomáš Bobček, ktorý sa o toto miesto delí s Mariánom Chobotom z Nitry a Petrom Pokorným z klubu FC Liefering. Medzi najlepšími trénermi uplynulého roka skončil na deviatej priečke Ján Haspra, pričom sa o toto miesto delí so svojím predchodcom Davidom Holoubkom a aj so súčasným trnavským trénerom Michalom Ščasným. Celý súhrn si môžete prečítať TU.
24.3.Gól Matúša Kmeťa skončil druhýMatúš Kmeť sa v ankete Gól mesiaca umiestnil na druhom mieste, keď získal 21,1% hlasov. Z prvenstva v ankete sa teší Lukáš Jánošík zo Žiliny. Gratulujeme víťazovi a ďakujeme všetkým hlasujúcim!
10.3.SR WU19 víťazom turnajaSlovenská ženská „devätnástka“ si v predchádzajúcich dňoch úspešne počínala na turnaji Mediterranean Pearl v Turecku, keď vyhrala nad Bieloruskom 3:1, remizovala so Severným Írskom 2:2, vo finále po predĺžení zdolala Maďarsko 3:2 a obsadila prvé miesto. Súčasťou reprezentačného výberu bola aj naša futbalistka Lucia Planietová, ktorá žiaľ kvôli zraneniu nemohla zasiahnuť do zápasov.
17.2.Výhra SR WU16 na penaltySR WU16 vo včerajšom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development po riadnej hracej dobe remizovala s favorizovaným Talianskom 0:0 a na pokutové kopy vyhrala 4:2. Tamara Jedináková hrala do 65. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.2.Česko "16" - SR "16" 3:0Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov prehrala v druhom súboji na turnaji UEFA Development s Českom 0:3. Pavol Nemček odohral celé stretnutie, Michal Záhradník prišiel do hry v 64. minúte. Viac o zápase dočítate TU.
15.2.Nórsko WU16 - SR WU16 2:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov vo včerajšom prvom zápase na turnaji UEFA Development Tournament prehrala s Nórskom 0:2. Tamara Jedináková odohrala prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
15.2.Wales "16" - SR "16" 2:0Slovenská „šestnástka“ v dnešnom prvom súboji na turnaji UEFA Development Tournament prehrala s Walesom 0:2. Michal Záhradník hral do 60. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
7.2.Rakúsko "17" - SR "17" 4:1SR “17“ v dnešnom prípravnom stretnutí prehrala s Rakúskom 1:4. Adrián Macejko hral do 29. minúty, Jakub Rakyta odohral prvý polčas. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.2.Rusko WU17 - SR WU17 2:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov dnes v prvom z dvoch plánovaných prípravných zápasov na sústredení v Turecku prehrala s Ruskom 1:2. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.2.Lotyšsko “19“ - SR “19“ 0:0Slovenská „devätnástka“ v dnešnom prípravnom zápase na Cypre remizovala s Lotyšskom 0:0. Michal Dopater hral od 74. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
8.1.Istanbulspor – SR “21“ 0:2Tím SR “21“ dnes vyhral nad Istanbulsporom 2:0 a do stretnutia zasiahli všetci štyria naši zástupcovia. Alexander Mojžiš a Adam Brenkus odohrali prvý polčas a Ivan Krajčírik s Alexom Holubom druhé dejstvo. Viac o zápase sa dočítate TU.
5.1.Štyria naši hráči v SR "21"Na dnešný zraz slovenskej „dvadsaťjednotky“ prišli štyria naši hráči – Ivan Krajčírik, Alexander Mojžiš, Adam Brenkus a napokon aj donominovaný Alex Holub. Futbalisti spod Tatier zajtra odchádzajú na tréningový kemp do Turecka, kde odohrajú 8. januára prípravný zápas s Istanbulsporom a 12. januára s rovesníkmi z Dánska.
26.11.MNE "18" - SR "18" 0:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov, ktorá si uctila nášho hráča a člena tohto reprezentačného výberu Adriána Sivoňa minútou ticha a aj čiernymi páskami na rukávoch, zvíťazila nad Čiernou Horou 2:0. Tomáš Frühwlad nezasiahol do stretnutia.
16.11.Malta "19" - SR "19" 0:3Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Maltou 3:0 a výrazne sa priblížila k postupu do druhej fázy kvalifikácie Elite Round. Tomáš Bobček hral do 58. minúty.
14.11.Albánsko – Andorra 2:2Albánsko v dnešnom kvalifikačnom zápase remizovalo s Andorrou 2:2. Kristi Qose nezasiahol do stretnutia.
13.11.Cyprus "19" - SR "19" 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes v prvom kvalifikačnom zápase vyhrala nad Cyprom 2:1. Tomáš Bobček hral do 68. minúty.
5.11.SR “16“ - Srbsko “16“ 2:1SR “16“ vyhrala v prípravnom stretnutí so Srbskom 2:1. Výrazný podiel na víťazstve mal Michal Záhradník, ktorý prišiel do hry v 72. minúte. Krátko po jeho príchode na trávnik Slovensko vyrovnalo a v závere náš futbalista strelil víťazný gól. Zostrih zo zápasu si môžete pozrieť TU!
23.10.SR WU17 – Fínsko WU17 5:1Slovenská ženská „sedemnástka“ vyhrala v dnešnom kvalifikačnom stretnutí nad Fínskom 5:1. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie a dvakrát skórovala. Najskôr v 62. minúte výborne namierila z priameho kopu a pridala štvrtý gól slovenského výberu. O pätnásť minút neskôr sa výborne zorientovala v šestnástke, poslala loptu za bránkovú čiaru a uzavrela skóre stretnutia.
22.10.Cyprus “17“ - SR “17“ 0:3Tím SR “17“ vstúpil do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME víťazstvom nad domácim Cyprom 3:0. Adrián Macejko prišiel do hry v 74. minúte a v nadstavenom čase sa zapísal do streleckej listiny, keď hlavou uzavrel skóre stretnutia.
22.10.Rumunsko “18“ - SR “18“ 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov v dnešnom prípravnom stretnutí vyhrala nad domácim Rumunskom 2:1. Adrián Sivoň odohral celý zápas a Alexander Selecký hral do 75. minúty.
20.10.SR WU17 - Rakúsko WU17 1:3Slovenská ženská „sedemnástka“ dnes vstúpila do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME prehrou s Rakúskom 1:3. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie.
15.10.SR “16“ - Česko “16“ 0:2SR “16“ v prvom z dvoch prípravných stretnutí s Českom prehrala 0:2. Michal Záhradník napriek tomu, že v prom polčase musel byť ošetrený po veľmi nepríjemnom faule, hral do 65. minúty.
15.10.SR “21“ - Francúzsko “21“ 3:5Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov prehrala v kvalifikačnom zápase s Francúzskom 3:5. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia, v realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.
14.10.Moldavsko – Albánsko 0:4Albánsko v dnešnom kvalifikačnom zápase vyhralo nad Moldavskom 4:0. Kristi Qose nezasiahol do stretnutia.
11.10.SR “19“ - BIH “19“ 2:1Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Bosnou a Hercegovinou 2:1. Tomáš Bobček odohral celé stretnutie a prihral na druhý gól Slovenska.
11.10.Turecko – Albánsko 1:0Albánska reprezentácia, ktorej súčasťou je aj Kristi Qose, dnes prehrala v kvalifikačnom zápase s domácim Tureckom 0:1. Náš stredopoliar nezasiahol do stretnutia.
9.10.LIE "21" - SR "21" 2:4Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov vyhrala v kvalifikačnom zápase nad domácim Lichtenštajnskom 4:2. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia, v realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.
8.10.SR “19“ - BIH “19“ 1:2SR “19“ v prvom z dvoch plánovaných prípravných duelov s Bosnou a Hercegovinou prehrala 1:2. Tomáš Bobček prišiel do hry v 84. minúte a v závere strelil jediný gól Slovenska.
4.10.MKD WU19 – SR WU19Slovenská ženská „devätnástka“ dnes vo svojom druhom kvalifikačnom súboji vyhrala nad domácim Macedónskom 6:0. Lucia Planietová odohrala celé stretnutie a Lucia Droppová prišla do hry v 80. minúte.
1.10.Rumunsko WU19 - SRWU19 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes vo svojom prvom zápase na kvalifikačnom turnaji v Severnom Macedónsku remizovala s Rumunskom 1:1. Lucia Planietová prišla do hry v 70. minúte.