vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júli 2014 vyšli tieto články:

12.7.Ružomberok prehral so ŽilinouRUZ - ZIL 0:1, 1.kolo | JKRužomberok otvoril novú sezónu Fortuna ligy na domácom trávniku so Žilinou. Nový kapitán tímu, Lukáš Greššák, napokon nebol pre zdravotné problémy v základnej zostave a tak si kapitánsku pásku dal na rameno Martin Nosek.
20.7.Ružomberok remizoval v Zlatých MoravciachZMO - RUZ 1:1, 2.kolo | JKV druhom kole Fortuna ligy sa stretli dva tímy, ktorým nevyšiel úvodný zápas podľa predstáv. Domáce Zlaté Moravce začali nový ročník prehrou 0:3 v Trnave a hosťujúci Ružomberok doma podľahol Žiline 0:1.
26.7.Ružomberok remizoval s Dunajskou StredouRUZ - DST 1:1, 3.kolo | JKV stretnutí tabuľkových susedov sa ako prví dostali do šance hostia, ale Brašeňovu strelu z 13. minúty zneškodnil Lešňovský. O sedem minút neskôr zahrával Almaský priamy kop a loptu, ktorá prešla cez hradbu tiel, musel skrotiť hosťujúci gólman. V 26. minúte strieľal zblízka nepresne hosťujúci Jurčo. Keď sa už zdalo, že polčas skončí bez gólov, ružomberský brankár vyrazil Brašeňovu strelu rovno pred nabiehajúceho Sablera a ten nemal problém poslať Dunajskú Stredu do vedenia - 0:1.