Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V októbri 2018 vyšli tieto články:

1.10.Výsledky mládežníckych tímov
2.10.Program mládežníckych tímov
2.10.Martin Kušnír je nominovaný na zápasy SR “16“
2.10.Matúš Kmeť a Alex Holub sú nominovaní do SR “19“
3.10.Michal Jonec je nominovaný na kvalifikačné zápasy SR “21“
3.10.Pozývame vás na domáci zápas s Nitrou
4.10.Hlasujte za Gól mesiaca september
4.10.Pavol Nemček a Michal Záhradník hrali za SR "15"
5.10.Preview: „Musíme hrať deväťdesiat minút, nielen štyridsaťpäť“
6.10.Ruža po obrate skóre doma zvíťazila nad Nitrou + FOTO, VIDEO
7.10.Vysoké víťazstvo juniorov v Podbrezovej + VIDEO
7.10.Zinedin Mustedanagić si otvoril gólový účet vo Fortuna lige
8.10.Výsledky mládežníckych tímov
8.10.Futbal v meste zavítal do Ružomberka
9.10.Program mládežníckych tímov
9.10.Preview: V Slovnaft Cupe hráme na pôde lídra druhej ligy
9.10.Pozývame vás na Deň otvorených dverí
10.10.Slovnaft Cup: V Skalici sme ukončili pohárovú púť
10.10.Čo vás najviac zaujalo v mesiaci september?
11.10.Martin Kušnír hral za SR “16“
11.10.O titul Hráč mesiaca sa uchádza aj Matúš Macík
11.10.Stretnutia s Trenčínom a Žilinou odvysiela Orange Sport TV
13.10.Alexander Selecký a Adam Matoš sú nominovaní do SR “17“
14.10.I. LSD U19: MFK Ružomberok - FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 (1:1)
14.10.Juniori doma vyhrali nad Námestovom + FOTO, VIDEO
15.10.Výsledky mládežníckych tímov
15.10.Deň otvorených dverí spestril exhibičný zápas hviezd
16.10.Matúš Kmeť v kvalifikácii dvakrát skóroval
16.10.Program mládežníckych tímov
16.10.Michal Dopater a Tomáš Bobček sú nominovaní do SR “18“
17.10.Tihomir Kostadinov hral za macedónsku „dvadsaťjednotku“
18.10.Video a fotogaléria z Dňa otvorených dverí
18.10.Spustili sme online predpredaj vstupeniek na zápas s Trenčínom
19.10.Navštívili sme centrum sociálnych služieb Trojlístok
19.10.Preview: Vstupujeme do druhej polovice základnej časti
20.10.Ružomberok prehral so Sereďou + VIDEO
21.10.Juniori doma zvíťazili nad Martinom + FOTO, VIDEO
22.10.Výsledky mládežníckych tímov
23.10.Program mládežníckych tímov
24.10.Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom
25.10.Naši futbalisti hrali za SR “18“, Tomáš Bobček dvakrát skóroval
26.10.Preview: Čaká nás domáci súboj tabuľkových susedov
27.10.Juniori sa rozlúčili s jeseňou remízou v Žarnovici AKTUALIZOVANÉ
27.10.Ruža uspela v domácom súboji s Trenčínom + FOTO, VIDEO
28.10.Peter Gal Andrezly: „Ďakujem celému mužstvu“
29.10.Jana Maslová je nominovaná do ženskej reprezentácie
29.10.Program mládežníckych tímov
29.10.Výsledky mládežníckych tímov
30.10.Aj naši hráči sa pričinili o postup slovenskej „sedemnástky“