Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

30.5.Ružomberok v tréningovom zápase prehral na pôde PohroniaJán KmeťV sobotu 30. mája 2020 odohral Ružomberok svoj druhý plánovaný tréningový súboj s Pohroním, tentokrát na súperovej pôde v Žiari nad Hronom.
28.5.Výkonný výbor SFZ odhlasoval zákaz všetkých mládežníckych súťažíJán KmeťVzhľadom na vývoj krízovej situácie ohľadne koronavírusu COVID-19, aktuálne opatrenia ÚVZ SR a po dôkladnej analýze, navrhol TÚ SFZ v spolupráci s Oddelením riadenia súťaží SFZ a v súlade so Súťažným poriadkom Článok 7 „Zásady organizácie a riadenia súťaží“ - Odsek 6 „Riadiaci zväz je oprávnený zakázať organizovanie stretnutí s odôvodnením“, zakázať všetky súťaže mládeže, žien a dievčat riadené SFZ do konca súťažného ročníka 2019 / 2020.
28.5.Čo vás najviac zaujalo v mesiaci apríl? Ján KmeťChcete vedieť, ktoré články, prípadne príspevky nášho klubu na stránke a sociálnych sieťach zaujali najviac ľudí? Pokiaľ áno, všetko podstatné sa dozviete z nasledujúcich riadkov.
28.5.A mužstvo sa už oficiálne pripravuje na reštart súťažíJán KmeťRužomberský seniorský A tím, ktorého členovia sa od začiatku mája dobrovoľne schádzali na štadióne a odohrali aj tréningový duel s Pohroním, už trénujú oficiálne.
26.5.Slovnaft Cup: O finálovú účasť zabojujeme s Dunajskou StredouJán KmeťUtorňajší žreb v priestoroch SFZ rozhodol o tom, že naším súperom v semifinále Slovnaft Cupu sa stal FC DAC 1904 Dunajská Streda.
25.5.Slovnaft Cup: V utorok spoznáme semifinálového súperaJán KmeťO tom, kto sa stane naším súperom v semifinále Slovnaft Cupu rozhodne žreb, ktorý sa uskutoční v utorok 26. mája 2020 o 13:00 v priestoroch SFZ.
25.5.Informácia o tréningoch najmladšej prípravky U7Ján KmeťPočas tohto týždňa sa postupne začína obnovovať tréningový proces ružomberských prípraviek.
23.5.A mužstvo odohralo tréningový zápas s PohronímJán KmeťHráči ružomberského seniorského tímu sa naďalej poctivo zúčastňujú dobrovoľných tréningov. Pokiaľ však chcú byť pripravení na ligové a pohárové súboje, nevyhnutné sú aj zápasové konfrontácie. Preto v sobotu odohrali na svojom štadióne tréningový zápas s Pohroním.
22.5.​Chceme hrať, zhodli sa kluby. Reštart naplánovaný na 13. júnaJán KmeťFortuna liga by sa mala opäť rozbehnúť 13. júna. Pokračovať by mala v skrátenej verzii. Dohodli sa na tom kluby Fortuna ligy na dnešnom Prezídiu ÚLK.
20.5.Od budúceho týždňa sa začínajú dobrovoľné tréningy prípraviekJán KmeťPo všetkých starších kategóriách sa od budúceho týždňa môžu tešiť na možnosť dobrovoľného trénovania aj prípravkári.
12.5.Od stredy sa začínajú dobrovoľné tréningy mládežeJán KmeťPo tom, čo minulý pondelok začalo A mužstvo z vlastnej iniciatívy s dobrovoľnými spoločnými tréningami, odštartujú túto stredu aj dobrovoľné tréningy žiackych a dorasteneckých výberov.
4.5.Áčko sa rozhodlo začať za prísnych opatrení s dobrovoľným tréningomJán KmeťFutbalisti a tréneri A tímu prišli s iniciatívou odštartovať spoločný dobrovoľný tréningový proces a klub im v obmedzenej miere umožnil využiť areál štadióna. Nejde teda ešte o oficiálne, klubom požadované obnovenie tréningového procesu, je na dobrovoľnom rozhodnutí každého hráča či člena realizačného tímu, či sa tréningov zúčastní.
30.4.Komuniké z videokonferencie Prezídia ÚLKJán KmeťReštart Fortuna ligy bude najskôr začiatkom júna. O odklade najvyššej futbalovej súťaže do 31. mája rozhodlo online hlasovaním na stredajšej videokonferencii Prezídium Únie ligových klubov.
29.4.Dalibor Takáč odovzdal šek Centru sociálnych služieb TrojlístokJán KmeťMomentálne prežívame situáciu, kedy sa musíme zaobísť bez viacerých vecí, ktoré považujeme za súčasť našich životov. Jednou z nich je aj futbal. Z tohto dôvodu Únia ligových klubov s partnermi, ktorými boli spoločnosť FORTUNA, Sony Playstation a Orange Šport, spestrili všetkým fanúšikom našej ligy víkend 18. - 19. apríla 2020 turnajom e-Fortuna liga Challenge, ktorého víťazom sa stal náš futbalista Dalibor Takáč.
23.4.Novinka vo fanshope – multifunkčné šatkyJán KmeťV spolupráci so spoločnosťou 3b, s.r.o. sme po ochranných rúškach pre našich fanúšikov pripravili aj možnosť kúpiť si multifunkčné šatky s tematikou klubu MFK Ružomberok.
19.4.Dalibor Takáč víťazom e-Fortuna liga Challenge!Ján KmeťPo úspešnom sobotnom počínaní, kedy Dalibor Takáč postupne zdolal zástupcov Slovana Bratislava, Žiliny, Trnavy, Dunajskej Stredy aj Michaloviec a stal sa celkovým víťazom B skupiny, nezaváhal ani v nedeľných vyraďovacích bojoch.
18.4.e-Fortuna liga Challenge: Dalibor Takáč ovládol B skupinu!Ján KmeťNáš zástupca Dalibor Takáč vyhral všetkých päť zápasov skupinovej fázy turnaja e-Fortuna liga Challenge a postúpil z prvého miesta do nedeľných vyraďovacích bojov.
17.4.Sledujte e-Fortuna liga ChallengeJán KmeťCez víkend 18. a 19. apríla 2020 v čase od 16:00 do 19:30 nezabudnite na e-Fortuna liga Challenge, kde nás bude zastupovať Dalibor Takáč a zároveň sa bude snažiť získať finančnú odmenu pre centrum sociálnych služieb Trojlístok.
15.4.Cez víkend nás čaká e-Fortuna liga ChallengeJán KmeťKeďže nový koronavírus spôsobujúci ochorenie Covid-19 naďalej ovplyvňuje náš každodenný život a už viac ako mesiac sa musíme zaobísť bez futbalu, Fortuna liga pripravila zaujímavú aktivitu.
7.4.Ponúkame klubové rúškaJán KmeťV spolupráci so spoločnosťou 3b, s.r.o. sme, podobne ako viaceré iné kluby, pre našich fanúšikov pripravili možnosť kúpiť si ochranné rúška s tematikou klubu MFK Ružomberok.
1.4.Tihomir Kostadinov podporil nemocnicu vo svojom mesteJán KmeťNáš stredopoliar Tihomir Kostadinov sa momentálne nachádza v rodnom Severnom Macedónsku. Rozprávali sme sa s ním o tom, ako prežíva toto náročné obdobie a taktiež aj o sympatickom geste tamojšej reprezentácie.
28.3.Spoločné vyhlásenie Únie ligových klubov a jej členských klubovJán KmeťCelá futbalová Európa čelí bezprecedentnej situácii, kedy jej bežný život prerušil silný súper v podobe ochorenia COVID-19. Je to obrovský zásah nielen do domácich, ale aj do európskych súťaží.
28.3.Trénujte s nami + VIDEO AKTUALIZOVANÉJán KmeťNaše tímy musia z dôvodu šírenia koronavírusu naďalej trénovať individuálne a všetky súťažné stretnutia, ktoré boli naplánované do konca apríla sú odložené na neurčito.
27.3.Pomáhame si navzájomJán KmeťKto má empatiu a môže, pomáha v tento kritický čas spôsobený epidémiou koronavírusu.
24.3.Do konca apríla sú pozastavené aj súťaže riadené SFZJán KmeťPodobne ako Únia ligových klubov aj Slovenský futbalový zväz prijal v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu opatrenia, týkajúce sa nasledujúcich mesiacov.
21.3.​Fortuna liga s odkladom do konca aprílaJán KmeťNajbližšie týždne budú kľúčové, ak sa bude hrať, tak až v máji. Rozhodlo o tom piatkové online hlasovanie Prezídia ÚLK.
20.3.Mládežníci trénujú individuálne + VIDEOJán KmeťOpatrenia týkajúce sa šírenia koronavírusu COVID-19 naďalej ovplyvňujú náš každodenný život a výnimkou nie je ani chod klubu a práca s mládežníckymi tímami.
16.3.V ankete Gól mesiaca sa o vaše hlasy uchádza Matúš KmeťJán KmeťKeďže v marci sa už neodohrá žiadny zápas Fortuna ligy, už teraz bola spustená anketa Gól mesiacov február/marec. Vďaka Matúšovi Kmeťovi má v nej zastúpenie aj Ružomberok. Nášmu stredopoliarovi priniesol nomináciu jeho prvý presný zásah v najvyššej seniorskej súťaži, keď v závere domáceho súboja s Michalovcami vyrovnal na 1:1 a pekná strela spoza šestnástky sa pri konečnom účtovaní ukázala ako veľmi dôležitá z pohľadu postupu do prvej šestky.
13.3.Koronavírus naďalej ovplyvňuje chod mládeže Ján KmeťOpatrenia týkajúce sa šírenia koronavírusu COVID-19 naďalej ovplyvňujú náš každodenný život a výnimkou nie je ani chod klubu a práca s mládežníckymi tímami.
9.3.Výsledky mládežníckych tímovJán KmeťMinulý týždeň odohrali dorastenci zápasy dvadsiateho kola svojich súťaží, futbalistky mali na programe prípravné stretnutia a prípravkári sa zúčastnili na turnajoch.