25.6.2020

Informácie pre fanúšikov pred domácim zápasom so Žilinou

V nedeľu 28. júna 2020 o 18:00 odohrá Ružomberok domáci zápas tretieho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy so Žilinou.

Na základe platných nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky môže byť na štadióne prítomných len 500 osôb vrátane hráčov obidvoch mužstiev, členov realizačných tímov, rozhodcov, delegátov, podávačov lôpt, usporiadateľov, zástupcov médií, ostatných zamestnancov a predstaviteľov obidvoch klubov. Z tohto dôvodu nebude prebiehať predaj vstupeniek na nedeľné stretnutie a na štadión budú pustení len ľudia s platnou permanentkou a to len do naplnenia povolenej kapacity. Otvorená bude len východná tribúna a vstupné brány na túto tribúnu budú otvorené v deň zápasu od 16:30 hod.

Rovnako, ako aj v stredajšom pohárovom súboji, každý divák si musí pri vstupe vydezinfikovať ruky pripraveným dezinfekčným prostriedkom. Musí mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom, šatkou alebo šálom. Na tribúne je taktiež nutné, aby každého účastníka stretnutia delilo od ostatných osôb z každej strany minimálne jedno voľné sedadlo, okrem osôb žijúcich v jednej domácnosti, ktoré môžu sedieť pri sebe.

Vďaka projektu #20TISICOVKA budú mať traja fanúšikovia možnosť zaistiť si účasť na zápase a zároveň cez polčasovú prestávku zabojovať priamo na hlavnom ihrisku o finančnú odmenu. Do žrebovania sa môžete zaregistrovať TU do piatku 26. júna 2020 do 17:00. Traja vyžrebovaní záujemcovia budú následne kontaktovaní organizátormi súťaže.

Všetkým našim fanúšikom ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie prijatých opatrení!