10.5.2018

Jakub Novák a Adam Červeň hrali za SR “15“

Po utorňajšom prvom priateľskom súboji s Walesom, kedy slovenská „pätnástka“ v Žiari nad Hronom prehrala 1:2 a skóroval Adam Červeň sa vo štvrtok vo Zvolene odohral druhý duel tímu SR “15“ s rovnakým súperom.

Ružomberok mal tentokrát na trávniku celé stretnutie dvojnásobné zastúpenie, keď okrem obrancu Adama Červeňa dostal príležitosť aj brankár Jakub Novák, ktorý odchytal celý duel. Ani teraz sa však mladým Slovákom nepodarilo uspieť. V 20. minúte poslal súpera po priamom kope do vedenia Baker. V nadstavenom čase druhého polčasu sa krátko po sebe presadili Gundogan a Edwards a slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov prehrala 0:3.

Slovensko “15“ - Wales “15“ 0:3 (0:1)

Góly: 20. Baker, 80+. Gundogan, 80+. Edwards

Slovensko “15: NOVÁK - Kopásek, ČERVEŇ, Molčan (41. Mičák), Chovanec (73. Sabol) - Kóša, Reptiš (41. Šnajder) - Kaňuch (41. Demitra), Božík, Kotlár (52. Belko) - Tomík (41. Šoška). Tréner: Peter Štefaňák

Rozhodoval: Foltán (Slovensko)

Zdroj, foto: futbalsfz.sk