23.12.2019

Ján Haspra je rád keď poteší druhých

Už zajtra je Štedrý deň a tak sme v poslednom predvianočnom rozhovore vyspovedali hlavného trénera nášho A mužstva.

Kde a s kým bude prežívať sviatky lodivod Áčka? „Doma s mojou krásnou rodinou, s vnučkami, s dcérou, so zaťom, s manželkou. Takže doma v rodinnom kruhu,“ povedal tréner.

Štedrý deň bude mať tradičný priebeh. „Klasika. Ryba, hubová polievka, darčeky deťom, prejavenie veľkej radosti zo strany vnučiek a potom oddych, spánok a ležanie,“ zhrnul v bodoch Ján Haspra, ktorý si počas Vianoc nenechá ujsť rozprávku Pyšná princezná a jeho obľúbenou postavou je obuvník.

Aký darček by najviac potešil nášho trénera? „Nie som ten typ, ktorý by sa nejako zvlášť tešil z darčekov. Skôr ten typ, ktorý je veľmi rád ak sa niekto teší z darčeka, ktorý dám ja. Voľakedy v minulosti samozrejme kopačky, futbalová lopta a podobne,“ prezradil šéf ružomberského realizačného tímu.

Všetci, ktorí poznajú nášho trénera vedia, že sa snaží aj nepríjemné situácie prežívať s optimizmom a úsmevom na tvári. Túto vlastnosť do nového roka praje aj ostatným ľuďom. „Nielen športovým fanúšikom, ale všetkým ľuďom žijúcim na Slovensku by som poprial aby boli trošku optimistickejšie naladení. Aj keď viem, že zažívajú vo svojom živote rôzne nepríjemnosti, veľa zlého, ale aj veľa dobrého. Napriek všetkému by sa človek mal dokázať usmievať a žiť pozitívne. Mali by sme si uvedomiť, že žijeme na najkrajšom kúsku našej zemegule. Nikde nie je krajšie ako na Slovensku,“ zaželal vám všetkým Ján Haspra.

K prianiu sa pridávame aj my. Ďakujeme za podporu v končiacom sa roku 2019, želáme vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2020!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK