6.4.2017

Matej Madleňák, Jakub Kudlička a Rastislav Kružliak boli pri víťazstvách SR "18"

V dňoch 4. a 6. apríla 2017, odohral reprezentačný tím SR “18“ dva priateľské zápasy v Jerevane s arménskym reprezentačným výberom.

V prvom súboji sa po bezgólovom úvodnom dejstve po zmene strán presadili striedajúci hráči Marián Chobot a Roland Gerebenits, vďaka ktorým mladí Slováci vyhrali 2:0. Druhý duel priniesol pútavú gólovú prestrelku, pričom za Slovensko skórovali Jozef Špyrka, Róbert Boženík, Martin Rymarenko a Michal Kráľovič a futbalisti spod Tatier zvíťazili 4:3.

Do priateľských meraní síl zasiahli aj ružomberskí futbalisti. Matej Madleňák absolvoval v oboch zápasoch plnú minutáž, Jakub Kudlička odohral celý prvý duel a prvý polčas druhého stretnutia. Rastislav Kružliak hral v druhom súboji do 64. minúty.