7.11.2019

Michal Záhradník a Viktor Úradník hrali za SR “16“

Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov odohrala v dňoch 5. a 7. novembra 2019 dve prípravné stretnutia s rovesníkmi zo Srbska. Súčasťou reprezentačného výberu boli aj dvaja naši futbalisti Michal Záhradník a Viktor Úradník.

Mladí Slováci nemali dobrý vstup do úvodného stretnutia, keď inkasovali už v 4. minúte. Postupom času si vytvorili množstvo veľkých šancí na vyrovnanie. V 72. minúte prišiel do hry Michal Záhradník, ktorý sa taktiež výrazne podieľal na stupňujúcom sa slovenskom tlaku. Dve minúty po jeho príchode na trávnik Samuel Šuľák z Trenčína vyrovnal a v 80. minúte Michal Záhradník rozhodol o výhre Slovenska 2:1. Góly si môžete pozrieť TU!

V druhom stretnutí futbalisti spod Tatier remizovali so Srbskom 0:0. Viktor Úradník odohral plný počet minút a Michal Záhradník hral do 71. minúty.