28.3.2023

Naši hráči boli pri prvenstve SR “21“

Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov sa zúčastnila na turnaji Antalya Cup 2023 v Turecku, kde hrala so Slovinskom, Bulharskom a Tureckom. Súčasťou reprezentačného výberu boli Tomáš Frühwald, Alexander Selecký a Jakub Rakyta.

Prvé meranie síl s rovesníkmi zo Slovinska sa skončilo remízou 0:0. Alexander Selecký hral do 66. minúty a Jakub Rakyta odohral druhý polčas.

Do druhého stretnutia s Bulharskom zasiahli všetci traja ružomberskí zástupcovia a tím SR “21“ zvíťazil 1:0. Celý duel odchytal Tomáš Frühwald, ktorý viackrát podržal mužstvo a pripísal si čisté konto. Jakub Rakyta prišiel do hry v 63. minúte a Alexander Selecký hral od 76. minúty.

V poslednom zápase vyhrali futbalisti spod Tatier nad Severným Macedónskom 1:0 a stali sa víťazmi Antalya Cupu 2023. Alexander Selecký a Jakub Rakyta nastúpili v základnej zostave. Viac informácií nájdete TU.

Zdroj, foto: futbalsfz.sk